Ultraflex

 

Wszystkie nasze soczewki charakteryzują się:

 
wysoką tlenoprzepuszczalnością
wysokim stopniem nawilżenia
ogromną wygodą użytkowania
 
soczewki zapewniają bardzo wysoki dopływ tlenu do oczu
 
miękkość i elastyczność
Każdego dnia Twoje oczy są wystawiane na próbę w różnych warunkach: przed komputerem, w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach, w zmiennych warunkach atmosferycznych? Twoje soczewki kontaktowe muszą nadążać za tymi zmianami i dostosowywać się do nich, zapewniając Ci swobodę funkcjonowania w każdej sytuacji.
CooperVision Expert
 
miękkość i elastyczność
 
korzystna cena
Pośród wielu rodzajów soczewek dostępnych na rynku szczególne miejsce zajmują jednodniowe, które są wygodne w użyciu i nie wymagają pielęgnacji. Dzięki świeżej parze soczewek zakładanej każdego dnia, zapewnisz sobie wygodę i oszczędność czasu, a swoim oczom higienę i doskonałe parametry.
CooperVision Expert
 
pomagają zmniejszyć objawy Cyfrowe Zmęczenie Wzroku
 
miesięczny tryb wymiany
Ultraflex Motion to miesięczne silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe stworzone dla wyjątkowego komfortu użytkowników urządzeń cyfrowych. Przez cały czas użytkowania zachowują swoje właściwości i parametry optyczne pozwalając utrzymać komfort niezależnie od tego, ile godzin spędzasz przed ekranem.
CooperVision Expert
 
stały dopływ tlenu do oka
 
naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Ultraflex Premier to ekspercka marka firmy CooperVision polecana przez specjalistów do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności. Ten wysokiej jakości produkt dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie jakość, wygodę, bezpieczeństwo i swobodę funkcjonowania.
CooperVision Expert
 
ochrona przed promieniowaniem UV
 
zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort
Ultraflex Evolve+ to miesięczne, silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe, które spełnią Twoje oczekiwania. Ultraflex Evolve+ to wyjątkowe rozwiązanie polecane przez ekspertów firmy CooperVision do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się jakością i wysokim komfortem w przystępnej cenie.
CooperVision Expert

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.