Dobre dla planety. Dobre dla biznesu.

Wciąż pracujemy nad redukcją naszego wpływu na środowisko naturalne i wdrożeniem zasad zrównoważonego rozwoju, ponieważ uważamy, że jest to słuszne – dla naszych pracowników, dla naszych klientów, dla naszej firmy i dla naszej planety. Od udoskonaleń produkcyjnych mających na celu oszczędzanie wody po wysiłki związane z recyklingiem prawie 100% plastiku używanego w procesie produkcji, CooperVision na pierwszym miejscu stawia praktyki przyjazne dla środowiska w czterech kluczowych obszarach: woda, energia, recykling i ludzie.

Oszczędzanie wody

Ciągła praca w celu zmniejszenia konsumpcji, ograniczenia strat i ochrony najważniejszych zasobów.

Dowiedz się więcej »

Oszczędzanie energii

Szukanie sposobu na redukcję zużycia energii, wykorzystanie źródeł energii odnawialnej i dzielenie się najlepszymi rozwiązaniami z przedsiębiorstwami o podobnym podejściu do spraw środowiska.

Dowiedz się więcej »

Redukcja, ponowne użycie, recykling

Redukcja naszego wpływu na środowisko dzięki zwiększeniu użycia materiałów pochodzących z recyklingu w procesach produkcji i dystrybucji naszych produktów.

Dowiedz się więcej »

Zachęcanie ludzi do sięgania po więcej

Wspieranie naszych pracowników i lokalnych społeczności poprzez programy zachęcające do indywidualnego zarządzania i promocji przyjaznej środowisku kultury pracy.

Dowiedz się więcej »

Zdobycie prestiżowego certyfikatu LEED przez zakład w Kostaryce

Zakład o powierzchni ponad 9000 m² produkujący soczewki kontaktowe CooperVision w Alajuela w Kostaryce otrzymał prestiżowy Srebrny Certyfikat LEED za proekologiczną konstrukcję i działania zorientowane na ochronę środowiska.

Europejskie zakłady zdobywają certyfikaty BREEAM i LEED

Nasze zakłady mieszczące się w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii zdobyły prestiżowe certyfikaty za wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju, w tym dwie korzystne oceny BREEAM i certyfikat LEED.

Zobacz wiadomości na temat zrównoważonego rozwoju i zdobyte wyróżnienia →

Wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju może się różnić w poszczególnych zakładach CooperVision ze względu na zróżnicowane warunki zewnętrzne i wewnętrzne.

 

 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.