Miesięczne soczewki kontaktowe dla krótkowidzów i dalekowidzów.

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Ostre widzenie, wyjątkowy komfort
  • 96% nawilżenie przez cały dzień
  • Wysokie uwodnienie dzięki PC Technology™
  • Mogą pomóc zaradzić problemowi suchych oczu podczas noszenia soczewek kontaktowych

Jeśli chodzi o korekcję zamazanego widzenia w krótkowzroczności lub nadwzroczności wszystkie soczewki kontaktowe są takie same, prawda? Wcale nie!
W odróżnieniu od niektórych soczewek, które powodują swędzenie i suchość oczu wkrótce po założeniu, soczewki sferyczne Proclear ® firmy CooperVision zapewnią Ci więcej - nawilżenie i komfort przez cały dzień.

Dzięki PC Technology™ - technologii, która sprawia, że cząsteczki wody stają się właściwie częścią sferycznej soczewki Proclear - powstaje naturalna odporność na wysychanie.
Soczewki Proclear są jedynymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła następujące oświadczenie: „mogą zapewnić większy komfort osobom noszącym soczewki kontaktowe, u których występuje łagodny dyskomfort oraz inne symptomy mające związek z suchością oka w czasie ich noszenia”.

Technologia PC

Osoby noszące soczewki często skarżą się na suchość oczu, co dotyczy zwłaszcza pacjentów z prezbiopią, których oczy wraz z wiekiem stają się coraz

Szczegóły produktu
Koryguje

Krótkowzroczność i nadwzroczność

Krótkowzroczność polega na wyraźnym widzeniu przedmiotów znajdujących się blisko, podczas gdy obiekty znajdujące się dalej wydają się być zamazane. Nadwzroczność polega natomiast na wyraźnym widzeniu odległych obiektów, podczas gdy przedmioty znajdujące się blisko wydają się nieostre. Zapytaj specjalistę, czy soczewki te będą dla Ciebie odpowiednie.

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki okresowej wymiany jedynie co miesiąc, oszczędzając pieniądze a jednocześnie zapewniając oczom komfort.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV.

Zwilżalność

naturalna zwilżalność dzięki wiązaniu wody w soczewce.

Technologia PC Technology™ wykorzystana w naszych soczewkach kontaktowych Proclear jest naturalnie biokompatybilna. Soczewka wiąże ściśle wodę, a więc Twoje soczewki kontaktowe do okresowej wymiany pozostają nawilżone nawet po 12 godzinach noszenia.

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.