Options
 

Wszystkie nasze soczewki charakteryzują się:

 
wysoką tlenoprzepuszczalnością
wysokim stopniem nawilżenia
ogromną wygodą użytkowania
 
 
soczewki zapewniają bardzo wysoki dopływ tlenu do oczu
 
miękkość i elastyczność
Twoje oczy codziennie poddawane są próbie. Muszą sprostać wyzwaniom takim, jak praca przy komputerze, klimatyzacja i centralne ogrzewanie oraz zmienne warunki atmosferyczne. Soczewki kontaktowe, które nosisz powinny nadążać za tymi okolicznościami i dostosowywać się do nich, zapewniając Ci swobodę funkcjonowania w każdej sytuacji.
CooperVision Expert
 
 
miękkość i elastyczność
 
korzystna cena
Soczewki Options Easy 1 Day wykonane są z unikalnego materiału silikonowo- hydrożelowego, odznaczającego się wysokim stopniem uwodnienia. Stały poziom wilgotności pomaga zabezpieczyć oczy przed uczuciem suchości i podrażnieniami, zaś soczewki chroni przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń.
CooperVision Expert
 
 
pomagają zmniejszyć objawy Cyfrowe Zmęczenie Wzroku
 
miesięczny tryb wymiany
W trosce o Twoje zdrowie i wygodę firma CooperVision dokonała rewolucyjnego odkrycia w postaci soczewek Options Agility- przełomowej marki rekomendowanej przez ekspertów wszystkim, którzy wiodą cyfrowy styl życia. To doskonałe soczewki, które pomogą Ci zmniejszyć objawy cyfrowgo zmęczenia wzroku.
CooperVision Expert
 
 
stały dopływ tlenu do oka
 
naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Ten wysokiej jakości produkt został stworzony z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, którzy- podobnie jak Ty- dużą wagę przywiązują do jakości, wygody, bezpieczeństwa i swobody funkcjonowania. Options Premier to miesięczne silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o wyjątkowym komforcie.
CooperVision Expert
 
 
ochrona przed promieniowaniem UV
 
zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort
Options Evolve+ to miesięczne, silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe, które zaspokoją Twoje oczekiwania i potrzeby. Options Evolve+ to doskonałe rozwiązanie rekomendowane przez ekspertów firmy CooperVision do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności. Dzięki tym soczewkom będziesz mógł cieszyć się wysokim komfortem i jakością w atrakcyjnej cenie.
CooperVision Expert

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.