Informacje o CooperVision
Zapewniamy światu wyraźniejsze widzenie

Poświęcenie. Wiedza specjalistyczna. Przywództwo

CooperVision dokłada wszelkich starań, aby każdego dnia pomagać ludziom na całym świecie w lepszym widzeniu świata. Dzięki innowacjom naukowym i technologicznym, doskonałości operacyjnej i bliskim relacjom z naszymi klientami z branży optycznej firma CooperVision pomogła poprawić wzrok milionom osób i stała się zaufanym globalnym liderem w branży soczewek kontaktowych…

Produkcja najszerszej gamy miękkich soczewek kontaktowych*

 

Produkty dostępne w ponad 130 krajach2

Produkcja miliardów soczewek kontaktowych rocznie1

Szybszy rozwój niż w przypadku całego rynku miękkich soczewek kontaktowych†1

 

Od wprowadzenia przełomowych soczewek kontaktowych, które spowalniają progresję krótkowzroczności u dzieci,‡§3 po stworzenie soczewek Digital Zone Optics®, opracowanych z myślą o potrzebach osób noszących soczewki kontaktowe, które prowadzą cyfrowy styl życia, po stworzenie pierwszej na świecie pełnej gamy jednodniowych soczewek kontaktowych z materiału silikonowo-hydrożelowego — firma CooperVision nieustannie poszerza możliwości soczewek kontaktowych, zapewniając rzeczywiste korzyści osobom, które je noszą.

*Na podstawie produkowanych kombinacji opcji Rx (sfera, cylinder, oś i dodatek) soczewek sferycznych, torycznych i multifokalnych (z uwzględnieniem soczewek na zamówienie), silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych dostarczanych przez 4 głównych producentów. Obejmuje jednodniowe, 2-tygodniowe i miesięczne soczewki kontaktowe. Soczewki kontaktowe kosmetyczne i fotochromatyczne nie są uwzględnione. Nie obejmuje to wielu wariantów promienia krzywizny.

Połączenie badań rynkowych w latach 2013–2018 r. w oparciu o globalną sprzedaż i wewnętrzne szacunki.

‡ W porównaniu z jednoogniskowymi soczewkami jednodniowymi w okresie trzech lat.

§ Produkt nie jest dostępny na wszystkich rynkach.

Źródła:

1. Dane własne CVI 2019.

2. Dane własne CVI 2020.

3. Chamberlain P et al A 3-year Randomized Clinical Trial of MiSight Lenses for Myopia Control. Optom Vis Sci 2019;96:556–567..

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.