Soczewka kontaktowa uwielbiającą wodę, która zapewnia komfort noszenia przez cały dzień, szczególnie w przypadku osób noszących soczewki kontaktowe, które doświadczają suchości oczu.

Wyłącznie do celów ilustracyjnych

PC Technology™ to unikalny materiał, który przyciąga i utrzymuje nawilżenie, zmniejszając suchość. Stworzyliśmy tę technologię, aby pomóc osobom, które odczuwają suchość i podrażnienia oczu podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Oto jak działa PC Technology™: Cząsteczki fosforylocholiny (PC) z natury uwielbiają wodę. Przyciągają cząsteczki wody znajdujące się we łzach i wiążą je z powierzchnią soczewek kontaktowych. Wokół soczewek tworzy się „osłona” wodna, która pomaga utrzymywać je w czystości i nawilżeniu, dzięki czemu są nawilżone i wygodne przez cały dzień.

Ponadto soczewki kontaktowe PC Technology™ zachowują do 96% swojej oryginalnej zawartości wody — nawet po 12 godzinach noszenia — zapewniając komfort przez cały dzień. 

Korzyści:

Soczewki, które pozostają świeże, nawilżone i wygodne przez cały dzień

Powłoka odporna na osady pomaga utrzymywać soczewki kontaktowe w czystości, a oczy w zdrowiu

PC Technology™ w działaniu

Gdzie można znaleźć tę technologię:

W kwestii soczewek kontaktowych uwielbiających wodę, zapewniających komfort przez cały dzień, zapytaj specjalistę o soczewki Proclear® z technologią PC Technology™.

 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.