CooperVision Expert
 
Miesięczny tryb wymiany
 
Wysoki dopływ tlenu do oczu
 
Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
 
Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Szukasz soczewek kontaktowych, które poza korekcją Twojej wady wzroku spełnią najwyższe wymagania i zapewnią Ci całodzienny komfort? Jeśli tak, to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe Ultraflex Premier są najtrafniejszym wyborem.

Ultraflex Premier to ekspercka marka firmy Cooper Vision polecana przez specjalistów do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności. Ten wysokiej jakości produkt dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie jakość, wygodę, bezpieczeństwo i swobodę funkcjonowania.

Ultraflex Premier to zaprojektowane dla wyjątkowego komfortu 30-dniowe, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe najnowszej generacji. Przez cały czas użytkowania zachowują one swoje właściwości i parametry optyczne pozwalając utrzymać komfort w ciągu długiego dnia.

Soczewki kontaktowe Ultraflex Premier są bardzo dobrze uwodnione i nie wysychają w trakcie noszenia, dzięki czemu zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie. Ogranicza to konieczność stosowania kropli nawilżających i zapobiega wysychaniu śluzówki oka, jej podrażnieniom i infekcjom. Pozwala to również na utrzymanie soczewki w czystości chroniąc ją przed powstawaniem na jej powierzchni osadów białkowych.

Soczeweki Ultraflex Premier odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na stały dopływ tlenu do rogówki, dzięki czemu białka Twoich oczu pozostaną jasne, a oczy wyraziste nawet pod koniec intensywnego dnia.

Soczewki Ultraflex Premier nie spowolnią tempa Twojego dnia i dotrzymają Ci kroku od porannej kawy, aż po wieczorne spotkania z przyjaciółmi, a Ty będziesz mógł cieszyć się znakomitym widzeniem, jasnymi, zdrowymi oczami i komfortem, na który zasługujesz.

Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Ultraflex Premier!

Soczewki kontaktowe Ultraflex PREMIER występują w wersji sferycznej, torycznej (do korekcji astygmatyzmu) i multifokalnej (do korekcji prezbiopii)

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.