CooperVision stara się zredukować swój wpływ na środowisko i wdraża zasady zrównoważonego rozwoju, dlatego z dumą dzielimy się osiągnięciami naszych pracowników z całego świata. Kliknij poniższe linki, aby przeczytać, w jaki sposób dokonujemy postępów w oszczędzaniu wody i energii, recyklingu, ponownym przetwarzaniu materiałów i inspirowaniu ludzi.

100% energii elektrycznej zasilającej zakład CooperVision w Rochester pochodzi ze źródeł odnawialnych
Zakłady Scottsville Production, West Henrietta Distribution i Victor Commercial Center wykorzystują energię pozyskaną z turbin wiatrowych w procesach tworzenia, dystrybucji i zarządzania produkcją soczewek kontaktowych

Portoryko wyróżnia CooperVision za utrzymywanie wysokich standardów dotyczących środowiska
Ekologiczne podejście do zasobów wodnych sprawiło, że organizacja Puerto Rico Aqueduct and Sewer Authority (PRASA) nagrodziła CooperVision czwarty rok z rzędu.

Zakład produkcyjny CooperVision Costa Rica zdobywa prestiżowy Srebrny Certyfikat LEED®
Zakład produkujący soczewki kontaktowe CooperVision w Alajuela w Kostaryce otrzymał prestiżowy Srebrny Certyfikat LEED® za proekologiczną konstrukcję i działania zorientowane na ochronę środowiska.

Nagroda Environmental Innovation Project of the Year*
To prestiżowe wyróżnienie zarezerwowane jest dla projektów i technologii, które zapewniają wyjątkowe i wymierne rezultaty.

Nagroda Recycling Platinum Award*
Nagroda ta jest przyznawana organizacji, która daje przykład najlepszych praktyk w zakresie energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych i zrównoważonego rozwoju.

Przestrzeganie zasad ochrony środowiska*
CooperVision zostało docenione za innowacyjne podejście do procesów produkcyjnych.

Cztery nagrody Energy and Water Conservation Awards*
Nagrody te przyznaje się za inicjatywy mające na celu redukcję rocznego zużycia wody i energii.

 

*Dotyczy zakładu w Juana Diaz w Portoryko

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.