CooperVision Expert
 
Zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort i łatwość dopasowania
 
Unikalna optyka asferyczna mogąca pozytywnie wpływać na ostrość widzenia
 
Wysoka tlenoprzepuszczalność
 
Wysokie uwodnienie i naturalne nawilżenie
 
Miękkość i elastyczność zwiększająca komfort
 
Miesięczny cykl wymiany
 
Zdrowy materiał silikonowo-hydrożelowy
 
Ochrona przed promieniowaniem UV*
Potrzebujesz soczewek kontaktowych, które poza korekcją wady wzroku doskonale dopasują się do Twoich oczu zapewniając wygodę i komfort funkcjonowania? Oczekujesz, że będą zdrowe, wygodne w użyciu, funkcjonalne, a do tego nie zrujnują Twojego portfela?

Ultraflex Evolve+ to miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które spełnią Twoje oczekiwania.

Ultraflex Evolve+ to wyjątkowe rozwiązanie polecane przez ekspertów firmy CooperVision do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się jakością i wysokim komfortem w przystępnej cenie.

Ultraflex Evolve+ to soczewki asferyczne, które oferują precyzyjny obraz. Są bardzo miękkie, elastyczne i łatwo dopasowują się do gałki ocznej, dzięki czemu nie są wyczuwalne w czasie noszenia i pozytywnie wpływają na komfort funkcjonowania.

Soczewki Ultraflex Evolve+ wykonane z unikalnego i zdrowego materiału silikonowo-hydrożelowego są bardzo dobrze uwodnione. Zapewnia to naturalne nawilżenie i zapobiega suchości oczu oraz ich podrażnieniom. Pozwala to również na utrzymanie soczewki w czystości chroniąc ją przed powstawaniem na jej powierzchni osadów białkowych.

Soczewki Ultraflex Evolve+ odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na stały dopływ tlenu do rogówki, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec intensywnego dnia.

Soczewki Ultraflex Evolve+ wyposażone są w filtr UV* najwyższej klasy, co pomaga chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

Soczewki Ultraflex Evolve+ oferują komfort i swobodę, których szukasz.

Soczewki kontaktowe Ultraflex Evolve+ występują w wersji sferyczej oraz torycznej (soczewki do korekcji astygmatyzmu).

 

* UWAGA: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, jako że nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu. Pacjenci powinni kontynuować zgodnie z zaleceniem noszenie okularów z filtrem UV.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl
Salony CooperVision Expert
 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.