CooperVision Expert
 
Rewolucyjna technologia dla zdrowia i komfortu noszenia
 
Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności
 
Dogodny jednodniowy tryb noszenia
 
Jednocześnie wysoki dopływ tlenu do oka oraz wysokie uwodnienie oraz miękkość soczewki
 
Filtry UVA i UVB* chroniące przed promieniowaniem
 
Komfort bez kompromisów dzięki dużej zawartości wody w soczewce
 
„Oddychalność” nowoczesnego materiału silikonowo- hydrożelowego, aby Twoje oczy otrzymywały wystarczającą ilość tlenu i pozostały białe
 
Łatwe zakładanie i zdejmowanie
 
To soczewki, które łatwo założysz i o których możesz zapomnieć do końca dnia
Wypróbowałeś już wiele rodzajów soczewek kontaktowych, jednak wciąż szukasz rozwiązania idealnego dla siebie?

Każdego dnia Twoje oczy są wystawiane na próbę w różnych warunkach: przed komputerem, w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach, w zmiennych warunkach atmosferycznych? Twoje soczewki kontaktowe muszą nadążać za tymi zmianami i dostosowywać się do nich, zapewniając Ci swobodę funkcjonowania w każdej sytuacji.

Ultrafex Opti 1 Day to najbardziej innowacyjne jednodniowe, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe w ofercie firmy CooperVision, zaprojektowane z myślą o zdrowiu i wyjątkowym komforcie. Eksperci polecają je szczególnie osobom, które tak jak Ty, żyją w szybkim tempie i potrzebują korekcji krótkowzroczności lub nadwzroczności.

Zakładając codziennie świeżą parę soczewek Ultraflex Opti 1 Day, zapewniasz swoim oczom higienę, zdrowie i optymalne warunki, a sobie oszczędność czasu i komfort, na jaki zasługujesz.

Soczewki Utraflex Opti 1 Day są doskonale uwodnione, dzięki czemu zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie. Pozwala to uniknąć uczucia suchości oraz podrażnienia oczu, zaś soczewkę utrzymuje w czystości, chroniąc ją przed powstawaniem na jej powierzchni osadów białkowych.

Ultraflex Opti 1 Day odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na stały dopływ tlenu do rogówki, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec intensywnego dnia.

Ultraflex Opti 1 Day są wyjątkowo miękkie i elastyczne, a zaawansowana konstrukcja, gładka powierzchnia i zaokrąglone krawędzie sprawią, że równie szybko założysz soczewki, jak zapomnisz, że je masz na oczach.

Soczewki kontaktowe Ultraflex Opti 1 Day wyposażone są także w filtry UV*, które wraz z okularami słonecznymi pomagają chronić Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem, co pozwala zachować długotrwałe zdrowie oczu.

Wyjątkowe Ultraflex Opti 1 Day łączą w sobie cechy soczewek idealnych. Oferują Ci wysoki komfort bez kompromisów od rana aż do późnego wieczora.

Dzięki nim nie musisz już wybierać między doskonałą korekcją wady wzroku, zdrowiem, bezpieczeństwem i wygodą.

Soczewki kontaktowe Opti 1 Day występują w wersji sferycznej, torycznej (soczewki przeznaczone do korekcji astygmatyzmu) oraz multifocalnej (soczewki przeznaczone do korekcji prezbiopii).

 

* UWAGA: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, jako że nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu. Pacjenci powinni kontynuować zgodnie z zaleceniem noszenie okularów z filtrem UV.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.