Proclear® 1 day

Jeśli jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem i uwielbiasz wygodę, jaką zapewniają jednodniowe soczewki kontaktowe, ale podczas ich noszenia odczuwasz suchość i podrażnienie oczu, wypróbuj jednodniowe soczewki kontaktowe Proclear® firmy CooperVision®. Zostały one wykonane w technologii PC Technology™, która została opracowana specjalnie z myślą o takich osobach jak Ty. Przyciąga wodę do soczewek, zapewniając świeżość i komfort przez cały dzień. Dzięki Proclear możesz skupić się na tym, co robisz, a nie na soczewkach kontaktowych.

Cechy, które pokochasz

PC Technology wiąże wodę w każdej soczewce kontaktowej Proclear, tworząc wokół niej osłonę, utrzymując ją w czystości. Soczewki kontaktowe pozostają nawilżone, dzięki czemu są komfortowe w noszeniu przez cały dzień.

 

Materiał soczewek Proclear pomaga uniknąć podrażnień oczu, zapobiegając gromadzeniu się osadów w ciągu dnia

Wygodny codzienny harmonogram wymiany bez konieczności czyszczenia

Znajdź odpowiednie dla siebie soczewki kontaktowe!

Rozwiąż quiz składający się z czterech pytań, aby uzyskać spersonalizowaną rekomendację, które soczewki CooperVision najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Rozwiąż nasz quiz
Soczewki jednodniowe - czy są dla mnie odpowiednie?
Pielęgnacja soczewek kontaktowych - aby jak najlepiej Ci służyły

* Z powodu asferycznych elementów optycznych.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.