CooperVision Expert
 
Jednodniowy tryb noszenia
 
Zdrowy materiał silikonowo-hydrożelowy
 
Naturalne nawilżenie
 
Wysoka tlenoprzepuszczalność
 
Miękkość i elastyczność
 
Korzystna cena
 
Wygoda nawet dla nowych użytkowników
Szukasz soczewek kontaktowych, które będą idealnie dopasowane do Twojej wady wzroku i intensywnego trybu życia, jaki prowadzisz? Wypróbuj Ultraflex Essential 1 Day.

Pośród wielu rodzajów soczewek dostępnych na rynku szczególne miejsce zajmują jednodniowe, które są wygodne w użyciu i nie wymagają pielęgnacji. Dzięki świeżej parze soczewek zakładanej każdego dnia, zapewnisz sobie wygodę i oszczędność czasu, a swoim oczom higienę i doskonałe parametry.

Ultraflex Essential 1 Day to polecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki i optometrii, silikonowo-hydrożelowe jednodniowe soczewki kontaktowe. Eksperci firmy CooperVision polecają je osobom, które podobnie jak Ty, mimo wady wzroku, chcą żyć pełnią życia.

Soczewki Ultraflex Essential 1 Day wykonane są z unikalnego materiału silikonowo-hydrożelowego, odznaczającego się wysokim stopniem uwodnienia. Wysoki poziom nawilżenia pomaga chronić oko przed wysuszeniem i podrażnieniem, a same soczewki przed powstaniem na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń. Zapewnia to Twoim oczom komfort i naturalne nawilżenie nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek.

Soczewki Utraflex Essential 1 Day odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na stały dopływ tlenu do rogówki, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec intensywnego dnia.

Soczewki Ultraflex Essential 1 Day są łatwe w aplikacji nawet dla początkujących użytkowników. Ich wyjątkowa miękkość i elastyczność sprawia, że nie są wyczuwalne w czasie noszenia i mogą pozytywnie wpłynąć na jakość Twojego funkcjonowania.

Ultraflex Essential 1 Day łączą w sobie wszelkie zalety soczewek jednodniowych ze względami zdrowotnymi, wysokim komfortem i przystępną ceną.

Ty też możesz sobie na nie pozwolić!

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.