Doskonałe jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe zapewniające użytkownikom wyjątkowo wysoki poziom zdrowia i komfortu dzięki technologii Aquaform® .

W SKRÓCIE
  • Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności.
  • Wykonane w przełomowej technologii Aquaform®, zapewniającej jednocześnie wysoki dopływ tlenu do oka oraz wysokie uwodnienie i miękkość soczewki.
  • Dogodny, codzienny cykl wymiany.
  • Zawiera filtry chroniące przed promieniowaniem UV*, blokujące 85% promieni UVA i 96% promieni UVB, co pomaga zachować długotrwałe zdrowie oczu.
  • Rewolucyjna technologia dla zdrowia i komfortu noszenia.

Podczas długiego dnia Twoje oczy są poddawane wyzwaniom związanym ze zmiennymi warunkami otoczenia: praca przed monitorami komputerów lub innych urządzeń cyfrowych, suche klimatyzowane lub ogrzewane środowisko. Twoje soczewki kontaktowe muszą odpowiadać na te wyzwania.
 
Soczewki MyDay, wykonane w technologii Aquaform® będącej przełomem w budowie chemicznej soczewek, dotrzymują Ci kroku podczas pracowitego dnia, choć jednocześnie nie czujesz, że masz je na oczach.
 
Oto wszystko, czego potrzebujesz dla wyjątkowych doświadczeń płynących z noszenia soczewek jednodniowych:

  • Komfort bez kompromisów dzięki dużej zawartości wody w soczewce.
  • „Oddychalność” nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, aby Twoje oczy otrzymywały wystarczającą ilość tlenu i pozostały białe.
  • Łatwe zakładanie i zdejmowanie.
  • Soczewki, które łatwo założysz i o których zapomnisz, że masz je na oczach.

Co wyróżnia technologię Aquaform®?

Technologia Aquaform® przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie – dzięki temu naturalnemu nawilżeniu oczy są mniej suche

Technologia Aquaform® wiąże wodę w materiale soczewki i sprawia, że zachowuje ona elastyczność, dzięki czemu jest bardziej komfortowa w noszeniu. To naturalne zwilżanie pomaga zapobiegać suchości oczu, nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się, na przykład w trakcie patrzenia na monitor.

Naturalnie wodolubny silikonowo-hydrożelowy materiał MyDay to bardzo dobre nawilżenie Twoich oczu.
 
W celu dalszej poprawy komfortu w soczewce MyDay™ wykorzystano zaawansowaną konstrukcję z gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami. Projekt MyDay pozwala na bardziej naturalne odczucia podczas noszenia soczewek - powieka może się bez trudu przesuwać po soczewce i wkrótce po założeniu zapominamy, że mamy soczewki na oczach.
 
Twoje oczy pracują razem z Tobą przez cały dzień. Twoje jednodniowe soczewki kontaktowe powinny zapewnić Ci komfort i nawilżenie oczu od rana do późnych godzin. Zapytaj specjalistę o silikonowo-hydrożelowe soczewki jednodniowe MyDay. To wszystko, czego potrzebujesz dla wyjątkowych doświadczeń płynących z noszenia soczewek jednodniowych.

* Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.