Proclear® multifocal toric

Masz astygmatyzm i w miarę jak Twoje widzenie się zmienia podczas noszenia soczewek odczuwasz suchość i podrażnienie oczu? Wypróbuj soczewki kontaktowe Proclear® multifocal toric firmy CooperVision®. Zostały one wykonane w technologii PC Technology™, która została specjalnie opracowana z myślą o takich osobach jak Ty. Przyciąga wodę do soczewek, zapewniając im świeżość i wygodę przez cały dzień. Dzięki Proclear możesz skupić się na tym, co robisz, a nie na soczewkach kontaktowych.

Cechy, które pokochasz

Technologia Balanced Progressive® posiada wiele stref korekcji wzroku w każdej soczewce, dostosowanych do indywidualnych zaleceń lekarskich, zapewniając wyraźne widzenie z każdej odległości.

Wykonana przez CooperVision, światowego lidera w dziedzinie torycznych soczewek kontaktowych, konstrukcja soczewek Proclear toric zapewnia stabilność na oku, komfort i doskonałą jakość widzenia.

Technologia PC przyciąga wodę do soczewek kontaktowych Proclear, tworząc wokół nich osłonę z wody. Dzięki temu soczewki pozostają wilgotne i komfortowe przez cały dzień.

Materiał soczewek Proclear pomaga uniknąć podrażnień oczu, zapobiegając gromadzeniu się osadów w ciągu dnia.

Znajdź odpowiednie dla siebie soczewki kontaktowe!

Rozwiąż quiz składający się z czterech pytań, aby uzyskać spersonalizowaną rekomendację, które soczewki CooperVision najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Rozwiąż nasz quiz
Co to jest astygmatyzm?
Co to jest prezbiopia?

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.