Miesięczne wieloogniskowe soczewki dla astygmatyków.

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Korygują astygmatyzm i prezbiopię
  • Pozostają nawilżone w 96% przez cały dzień, nawet po 12 godzinach noszenia
  • Pomagają zaradzić problemowi suchych oczu w czasie noszenia soczewek kontaktowych

Jeśli masz astygmatyzm, możliwe że obraz, który widzisz jest zamazany lub zniekształcony. Może się tak zdarzyć w każdym wieku. Jednak u wszystkich osób po 40 roku życia widzenie przedmiotów znajdujących się blisko jest zamazane. Ta wada nazywa się prezbiopią (starczowzrocznością) i stanowi część naturalnego procesu starzenia się. Aby skorygować obie te wady potrzebujesz soczewek takich jak wieloogniskowe toryczne soczewki Proclear® multifocal toric, które przywracają widzenie we wszystkich odległościach. Zapewniają one wyraźne widzenie niezależnie od tego, czy czytasz gazetę czy patrzysz na znajdujący się w odległości przedmiot.

Dzięki PC Technology™ - technologii, która sprawia, że cząsteczki wody stają się praktycznie częścią wieloogniskowej, torycznej soczewki Proclear - powstaje naturalna odporność na wysychanie.
Soczewki Proclear są właściwie jedynymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła następujące oświadczenie: „mogą zapewnić większy komfort osobom noszącym soczewki kontaktowe, u których występuje łagodny dyskomfort oraz inne symptomy mające związek z suchością oka w czasie ich noszenia”.

Technologia PC

Osoby noszące soczewki często skarżą się na suchość oczu, co dotyczy zwłaszcza pacjentów z prezbiopią, których oczy wraz z wiekiem stają się coraz

Szczegóły produktu
Koryguje

Astygmatyzm i prezbiopię

Astygmatyzm to wada polegająca na zamazanym widzeniu w wyniku braku zdolności układu optycznego oka do skupiania ostrego obrazu w jednym punkcie na siatkówce, natomiast prezbiopia, występująca u osób w wieku ponad 40 lat polega na postępującej utracie zdolności akomodacji oka umożliwiającej wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się blisko oraz drobnego druku, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia. Zapytaj specjalistę, czy soczewki te będą dla Ciebie odpowiednie.

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki na nowe co miesiąc.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV.

Zwilżalność

naturalna zwilżalność dzięki wiązaniu wody w soczewce.

PC Hydration Technology™ to technologia zastosowana w naszych soczewkach kontaktowych Proclear, która opiera się na wykorzystaniu cząsteczek występujących naturalnie w błonach komórkowych człowieka. Cząsteczki te przyciągają wodę i otaczają się nią, zapewniając nawilżenie i komfort Twoich soczewek do okresowej wymiany, nawet do 12 godzin noszenia.

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.