Firma CooperVision projektuje i produkuje innowacyjne soczewki kontaktowe wysokiej jakości, aby zaspokoić rozległy zakres potrzeb użytkowników. Prowadzimy szeroko zakrojone bieżące działania badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk optycznych. Ściśle współpracujemy ze specjalistami z obszaru okulistyki, optyki, optometrii, którzy pomagają nam określać zmieniające się potrzeby osób noszących soczewki kontaktowe na całym świecie.

Współpracujemy ze specjalistami z obszaru okulistyki, optyki i optometrii, uważnie słuchając ich opinii, i zapewniając wiedzę, wsparcie i praktyczne narzędzia do zarządzania, aby pomóc w jak najlepszym dopasowaniu soczewek kontaktowych do potrzeb w zakresie korekcji wzroku, budżetu i stylu życia.

W CooperVision wierzymy, że źródłem naszych osiągnięć jako firmy jest sukces i wysoka jakość życia naszych pracowników. Dążymy do tworzenia miejsc pracy o zróżnicowanym charakterze, które zapewniają pracownikom wsparcie, a także możliwości rozwoju osobistego i zawodowego oraz silne relacje ze społecznościami, w których nasi pracownicy mieszkają i pracują.

Wszystkie działania firmy CooperVision opierają się na czterech podstawowych wartościach:

Zaangażowanie

Wnosimy specjalistyczną wiedzę, koncentrację i determinację we wszystkich aspektach naszej działalności. Nie rezygnujemy, dopóki praca nie zostanie wykonana prawidłowo, zgodnie z wymaganiami specjalistów z obszaru okulistyki, osób noszących soczewki kontaktowe i nas samych.

Pomysłowość

Nieustannie dążymy do odkrywania kreatywnych, oryginalnych i praktycznych sposobów ulepszania soczewek kontaktowych, które tworzymy, wzmacniając wszystkie relacje, oraz w pełni wykorzystując wszystkie możliwości.

Partnerstwo

Prowadzimy współpracę i budujemy silne relacje oparte na uczciwości, szczerości, zaufaniu i szacunku. Cenimy pracę zespołową i wiemy, że dzięki współpracy ze specjalistami z obszaru okulistyki, osobami noszącymi soczewki kontaktowe i pracownikami jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej.

Życzliwość

Jesteśmy otwarci, przystępni i nastawieni na współpracę. Zawsze staramy się robić to, co leży w najlepszym interesie osób, z którymi współpracujemy: specjalistów z obszaru okulistyki, osób noszących soczewki kontaktowe i naszych współpracowników.

 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.