Zawsze szukamy sposobu na oszczędzenie energii poprzez redukcję zużycia i wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, gdziekolwiek możemy. Pozwalamy również korzystać innym z naszego doświadczenia, dzieląc się naszymi rozwiązaniami z naszymi partnerami biznesowymi, branżą i przedsiębiorstwami o podobnym podejściu do spraw środowiska.

Warto wiedzieć

Energia elektryczna ze źródeł odnawialnych

Cała nasza działalność w Rochester w stanie Nowy Jork jest w tej chwili w 100% zasilana przez turbiny wiatrowe, a nasz zakład w Wielkiej Brytanii korzysta z energii w 100% wytworzonej z biomasy. Jest to częścią naszych wysiłków mających na celu używanie odnawialnych źródeł energii wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Chcemy wykorzystać energię geotermalną, słoneczną, wodną, wiatrową i wytworzoną z biomasy.

Bardziej wydajne oświetlenie

Używamy światła naturalnego w celu oświetlenia naszych obiektów i redukcji zużycia energii elektrycznej. Ponadto zdecydowaliśmy się na przejście na bardzo wydajny system oświetleniowy w wielu naszych zakładach produkcyjnych i centrach dystrybucji.

Montaż zaawansowanych systemów kontrolnych

Stawiamy na energooszczędność w naszych obiektach na całym świecie, dlatego inwestujemy w systemy zarządzania, odpowiednie docieplenie budynków i oświetlenie oparte na fotokomórkach.

 

 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.