Woda jest niezbędna – nie tylko dla naszej działalności, ale także dla społeczności, w której żyjemy i pracujemy. Poprzez ciągłą redukcję zużycia, wysiłki związane z ponownym wykorzystaniem i recyklingiem oraz wykorzystanie zebranej wody deszczowej, udaje nam się zaoszczędzić miliony litrów wody rocznie. To nie tylko przynosi nam korzyści, ale również pomaga chronić lokalne zasoby wodne na terenach, na których prowadzimy naszą działalność.

Warto wiedzieć

Ponowne wykorzystanie wody przemysłowej

W naszym zakładzie w Portoryko ponowne wykorzystanie wody używanej podczas produkcji w chłodniach kominowych pozwala na zaoszczędzenie milionów litrów wody rocznie.

Wykorzystanie wody deszczowej

Zebrana deszczówka jest przez nas wykorzystywana w toaletach i systemach klimatyzacyjnych.

Redukcja zapotrzebowania i zużycia wody

Nasze wysiłki pozwoliły nam na redukcję zapotrzebowania na wodę z miejskich wodociągów o 35%, co przekłada się na zatrzymane 1,4 miliona galonów (5,299 mln litrów) wody poza systemem oczyszczania ścieków miesięcznie.

Zmniejszenie wpływu na środowisko warte wyróżnienia

Nasze wysiłki mające na celu redukcję zużycia wody były wielokrotnie nagradzane – ostatnio organizacja Puerto Rico Aqueduct and Water Authority (PRASA) wyróżniła nas nagrodą Pre-Treatment Excellence Compliance Award.

 

*2016-2017. Dane mogą ulec zmianie

 

 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.