CooperVision Expert
 
Przełomowe odkrycie w dziedzinie soczewek kontaktowych
 
Niwelują cyfrowe zmęczenie wzroku i pozwalają cieszyć się komfortem podczas używania urządzeń wyposażonych w ekrany i monitory
 
Innowacyjne rozwiązania zapewniają uczucie komfortu i wygodę użytkowania soczewek przez cały dzień, niezależnie od liczby godzin spędzonych przed ekranem
 
Miesięczny system wymiany soczewek jest wygodny i ekonomiczny
Wszyscy spędzamy wiele godzin przed ekranami urządzeń cyfrowych - komputerów, tabletów czy smartfonów. Właściwie oglądamy przez nie świat.

Długotrwałe wpatrywanie się w monitory niesie ze sobą konsekwencje w postaci zjawiska zwanego cyfrowym zmęczeniem wzroku.

Spędzając wiele czasu przed ekranem, widzimy niewielkie obiekty znajdujące się bardzo blisko twarzy i koncentrujemy na nich wzrok. Zmniejszamy częstotliwość mrugania, a mięśnie naszych oczu podejmują olbrzymi wysiłek i pozostają w stałym napięciu. Wówczas nawet przenoszenie wzroku z małych odległości na dalsze i odwrotnie jest nie lada wyzwaniem. W efekcie zaczynamy uskarżać się na dolegliwości takie jak: suchość oczu, swędzenie, pieczenie, zaburzenia ostrości widzenia, napięciowe bóle głowy czy karku, które nie tylko uniemożliwiają nam pracę czy naukę, lecz drastycznie pogarszają naszą kondycję, jakość funkcjonowania i obniżają komfort.

W trosce o Twoje zdrowie i wygodę, firma CooperVision dokonała rewolucyjnego odkrycia w postaci soczewek Ultraflex Motion - przełomowej marki polecanej przez ekspertów wszystkim, którzy wiodą cyfrowy styl życia. To unikalne soczewki, które pomagają zmniejszać objawy cyfrowego zmęczenia wzroku.

Ultraflex Motion to miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe stworzone dla wyjątkowego komfortu użytkowników urządzeń cyfrowych. Przez cały czas użytkowania zachowują swoje właściwości i parametry optyczne pozwalając utrzymać komfort niezależnie od tego, ile godzin spędzasz przed ekranem.

Soczewki kontaktowe Ultraflex Motion zatrzymują w sobie wodę. Ich doskonałe uwodnienie zapewnia Twoim oczom naturalne nawilżenie zapobiegając suchości i podrażnieniom. Pozwala to również utrzymać soczewki w czystości chroniąc je przed powstawaniem na ich powierzchni osadów białkowych.

Soczewki Ultraflex Motion odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na stały dopływ tlenu do rogówki, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec intensywnego dnia.

Ultraflex Motion rozluźnią mięśnie Twoich oczu i umożliwią im powrót do dobrej kondycji. Bez wysiłku oderwiesz wzrok od monitora, by spojrzeć w dal i widzieć wyraźnie.

Soczewki Ultraflex Motion to bezpieczeństwo i komfort, które uwolnią Twój wzrok od ograniczeń.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.