Miesięczne wieloogniskowe soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii (starczowzroczności).

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Zapewniają wyraźne widzenie w każdej odległości
  • Pozostają nawilżone w 96% przez cały dzień, nawet po 12 godzinach noszenia
  • Wysokie nawilżenie dzięki PC Technology™
  • Mogą pomóc zaradzić problemowi suchych oczu podczas noszenia soczewek kontaktowych

Kiedy kończymy 40 - 45 lat nasze oczy tracą zdolność ostrego widzenia przedmiotów znajdujących się blisko. Jest to część naturalnego procesu starzenia się nazywanego prezbiopią (starczowzrocznością). W tym czasie możesz jednak cieszyć się komfortem i swobodą, jakie zapewniają wieloogniskowe soczewki kontaktowe Proclear® multifocal firmy CooperVision. Dzięki tym miękkim, elastycznym soczewkom będziesz mógł wyraźnie widzieć - bez względu na to, czy piszesz wiadomość na telefonie, pracujesz przy komputerze czy też robisz coś innego.

Dzięki PC Technology™ - technologii, która sprawia, że cząsteczki wody stają się właściwie częścią wieloogniskowej soczewki Proclear - powstaje naturalna odporność na wysychanie.
Soczewki Proclear są jedynymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła następujące oświadczenie: „mogą zapewnić większy komfort osobom noszącym soczewki kontaktowe, u których występuje łagodny dyskomfort oraz inne symptomy mające związek z suchością oka w czasie ich noszenia”.

Technologia PC

Osoby noszące soczewki często skarżą się na suchość oczu, co dotyczy zwłaszcza pacjentów z prezbiopią, których oczy wraz z wiekiem stają się coraz

Szczegóły produktu
Koryguje

Prezbiopię (wadę wzroku występującą po 40 roku życia, która polega na postępującej utracie zdolności akomodacji, co uniemożliwia wyraźne widzenie znajdujących się blisko przedmiotów i drobnego druku, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.)

Jeśli masz prezbiopię, te soczewki kontaktowe mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Zapytaj specjalistę.

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki na nowe co miesiąc.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV.

Zwilżalność

soczewki te zostały wykonane w technologii PC Technology™, która pomaga utrzymać ich nawilżenie.

Technologia PC Technology™ wykorzystana w naszych soczewkach kontaktowych Proclear® jest naturalnie biokompatybilna. Soczewka wiąże ściśle wodę, a więc Twoje soczewki kontaktowe do okresowej wymiany pozostają nawilżone nawet po 12 godzinach noszenia.

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.