Proclear® multifocal

W miarę jak Twoje widzenie się zmienia, podczas noszenia soczewek odczuwasz suchość i podrażnienie oczu. Wypróbuj soczewki kontaktowe Proclear® multifocal firmy CooperVision®. Zostały one wykonane w technologii PC Technology™, która została specjalnie opracowana z myślą o takich osobach jak Ty. Przyciąga wodę do soczewek, zapewniając im świeżość i wygodę przez cały dzień. Dzięki Proclear możesz skupić się na tym, co robisz, a nie na soczewkach kontaktowych.

Cechy, które pokochasz

Technologia Balanced Progressive® posiada wiele stref korekcji wzroku w każdej soczewce, dostosowanych do indywidualnych zaleceń lekarskich, zapewniając wyraźne widzenie z każdej odległości.

Technologia PC przyciąga wodę do soczewek kontaktowych Proclear, tworząc wokół nich osłonę z wody. Dzięki temu soczewki pozostają wilgotne i komfortowe przez cały dzień.

Materiał soczewek Proclear pomaga uniknąć podrażnień oczu, zapobiegając gromadzeniu się osadów w ciągu dnia.

Znajdź odpowiednie dla siebie soczewki kontaktowe!

Rozwiąż quiz składający się z czterech pytań, aby uzyskać spersonalizowaną rekomendację, które soczewki CooperVision najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Rozwiąż nasz quiz
Co to jest prezbiopia?
Wieloogniskowe soczewki kontaktowe

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.