CooperVision Expert
Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, z pewnością wiesz, że ich odpowiednia pielęgnacja to absolutna podstawa. Podstawa konserwacji soczewek oraz higieny i zdrowia Twoich oczu.

Dokładne czyszczenie soczewek kontaktowych po każdym użyciu pozwala na zachowanie ich właściwości i parametrów optycznych przez cały okres użytkowania. Dla Twoich oczu jest to warunek bezpieczeństwa, zdrowia, higieny i komfortu.

Ultraflex Classic to wiodący na rynku, wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek. Jego wysoka skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Eksperci firmy CooperVision polecają go szczególnie osobom borykającym się z problemem suchych i wrażliwych oczu.

Płyn Ultraflex Classic doskonale czyści Twoje soczewki kontaktowe. Skutecznie usuwa z ich powierzchni osady białkowe, lipidowe, wapń, pyłki i resztki makijażu.

Równocześnie Ultraflex Classic skutecznie dezynfekuje Twoje soczewki, usuwając z ich powierzchni bakterie oraz grzyby. Dzięki swojemu składowi, pozwala też zapobiegać namnażaniu się drobnoustrojów. Właściwości dezynfekcyjne wielofunkcyjnego płynu Ultraflex Classic przewyższają wymogi norm ISO.

Płyn Ultraflex Classic to wysoce skuteczny i wygodny w użytkowaniu płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości środka nawilżającego, zapewni Ci większy komfort noszenia soczewek, zapobiegając ich wysychaniu w ciągu dnia.

Płyn Ultraflex Classic jest uniwersalny. Z powodzeniem można go stosować do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, w tym również soczewek silikonowo- hydrożelowych.

Ultraflex Classic łączy w sobie wszystkie cechy niezawodnego płynu do pielęgnacji soczewek kontaktowych. To kumulacja wysokiej skuteczności i najwyższej delikatności.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl