Soczewki kontaktowe z systemem optycznym Digital Zone Optics™ stworzone dla osób żyjących w cyfrowym świecie. Soczewki wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

W SKRÓCIE
  • Przełom w technologii soczewek kontaktowych
  • System optyczny Digital Zone Optics™ pomaga przeciwdziałać zmęczeniu wzroku spowodowanemu patrzeniem na monitory urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości
  • Pomaga on także widzieć ostro oraz przerzucać wzrok z monitorów urządzeń cyfrowych na odległości dalekie bez wysiłku
  • Technologia Aquaform® przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie – dzięki temu naturalnemu nawilżeniu oczy są mniej suche
  • Miesięczne soczewki kontaktowe

Aby wejść na interaktywną stronę Biofinity Energys™, kliknij tutaj.

Biofinity Energys™ - stworzone dla użytkowników żyjących w cyfrowym świecie

Korzystanie z urządzeń cyfrowych takich jak smartfony, tablety i komputery to dzisiaj konieczność, ale może być męczące dla oczu. Przerzucanie wzroku z monitorów na odległości dalekie i z powrotem przez cały dzień może nadwyrężyć oczy – i prowadzić do zmęczenia, suchości oraz zaczerwienienia.

Unikalny system optyczny oraz materiał soczewek Biofinity Energys™ zostały stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach żyjących w cyfrowym świecie. Obie te innowacje pomagają przeciwdziałać zmęczeniu oraz suchości oczu spowodowanym nadmiernym korzystaniem z urządzeń cyfrowych.

9 na 10 użytkowników urządzeń cyfrowych* zgadza się, że soczewki Biofinity Energys™ przyczyniają się do dobrego uczucia oczu.**

Dlatego właśnie stworzyliśmy soczewki kontaktowe dla użytkowników żyjących w cyfrowym świecie: Biofinity Energys™, jedyne soczewki kontaktowe z systemem optycznym Digital Zone Optics™.

System optyczny Digital Zone Optics™ to ulepszony system optyczny pomagający przeciwdziałać zmęczeniu oczu spowodowanemu patrzeniem na monitory urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości.

Technologia Aquaform® wiąże wodę w materiale soczewki i sprawia, że zachowuje ona elastyczność, dzięki czemu jest bardziej komfortowa w noszeniu. To naturalne zwilżanie pomaga zapobiegać suchości oczu, nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się, na przykład w trakcie patrzenia na monitor.

8 na 10 użytkowników, którzy skarżyli się na zmęczenie oczu* przed założeniem soczewek kontaktowych Biofinity Energys™, stwierdziło, że zmęczenie oczu zmniejszyło się gdy je założyli.**

* Dane CooperVision 2015 - wśród pacjentów, którzy używają urządzeń cyfrowych co najmniej cztery godziny dziennie, co najmniej pięć dni w tygodniu i odczuwają symptomy cyfrowego zmęczenia wzroku co najmniej raz w tygodniu.
** Dane CooperVision 2015 – po jednym tygodniu użytkowania.

Technologia Aquaform

Zapewne zauważyłeś już termin Aquaform® Technology na naszych produktach i zastanawiałeś się, co on dokładnie znaczy.