Zaprojektowane, by nadążać za zmieniającymi się potrzebami wzrokowymi pacjentów.

W SKRÓCIE
  • Technologia Optimised Toric Lens Geometry™ zapewnia specjalne cechy konstrukcyjne, które zapewniają przewidywalną orientację i stabilne dopasowanie na potrzeby niezmiennie wyraźnego widzenia.
  • Technologia Balanced Progressive™ zapewnia wiele stref korekcji w każdej soczewce kontaktowej, które są dostosowane do Twoich osobistych potrzeb, dzięki czemu możesz wyraźnie widzieć na wszystkie odległości.
  • Technologia Aquaform® zatrzymuje cząsteczki wody wewnątrz soczewki kontaktowej i zapewnia wysoką przepuszczalność dla tlenu oraz niewiarygodnie długotrwały komfort.
  • Wszystkie soczewki kontaktowe Biofinity zapewniają niezwykłą równowagę między komfortem, przepuszczalnością tlenu i wyraźnym widzeniem.
  • Produkowane na zamówienie, z ponad 200 000 kombinacji mocy, spełnią Twoje specyficzne potrzeby w zakresie widzenia*

Skorygowałeś swój astygmatyzm, ale wyostrzenie przedmiotu w bliskiej odległości nadal jest wyzwaniem?

Może to być oznaką prezbiopii, która dotyka większość osób w wieku powyżej 40 lat. Prezbiopia może powodować, że przedmioty obserwowane z bliska wydają się niewyraźne. Aby poprawić wzrok, potrzebujesz nowego rozwiązania w zakresie korekcji wzroku.

Być może nosiłeś toryczne soczewki kontaktowe w celu skorygowania astygmatyzmu, ale obecnie dostępne jest także rozwiązanie, które pozwala korygować prezbiopię.

Soczewki kontaktowe Biofinity® toric multifocal firmy CooperVision®  łączą sprawdzone technologie konstrukcji soczewek kontaktowych, odpowiadając na zmieniające się potrzeby wzrokowe pacjentów.

Bibliografia:

* Dane CVI 2019. Na podstawie całkowitej liczby produkowanych kombinacji (sfera, cylinder, oś i addycji — w tym kombinacje D i N

Technologia Aquaform

Zapewne zauważyłeś już termin Aquaform® Technology na naszych produktach i zastanawiałeś się, co on dokładnie znaczy.

Technologia Balanced Progressive

Dzięki technologii Balanced Progressive wieloogniskowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision zapewniają zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom n