Masz ponad 40 lat? Sięgnij po komfortową soczewkę jednodniową, która zapewni Ci ostrość widzenia, jakiej potrzebujesz. 

W SKRÓCIE
  • Zapewniają wyraźne widzenie w każdej odległości
  • Pozostają nawilżone w 96% przez cały dzień, nawet po 12 godzinach noszenia
  • Wysokie uwodnienie dzięki PC Technology™
  • Pomagają zaradzić problemowi suchych oczu w czasie noszenia soczewek kontaktowych

Jeśli masz 40 - 45 lat, możliwe że zauważyłeś, iż niewyraźnie widzisz przedmioty znajdujące się blisko. Ta wada, nazywana prezbiopią (starczowzrocznością) dotyka nas wszystkich. Dzięki wieloogniskowym soczewkom kontaktowym Proclear® 1 day multifocal firmy CooperVision możesz się teraz cieszyć ostrym widzeniem niezależnie od tego, czy czytasz mail na swoim telefonie, pracujesz przy komputerze, czy też próbujesz odczytać z odległości tekst na billboardzie.
A ponieważ są to jednodniowe soczewki, codziennie będziesz miał też świeżą, nową parę.

Dzięki PC Technology™ - technologii, która sprawia, że cząsteczki wody stają się właściwie częścią soczewki Proclear 1 day - powstaje naturalna odporność na wysychanie.
Soczewki Proclear są właściwie jedynymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła następujące oświadczenie: „mogą zapewnić większy komfort osobom noszącym soczewki kontaktowe, u których występuje łagodny dyskomfort oraz inne symptomy mające związek z suchością oka w czasie ich noszenia”.

Technologia PC

Osoby noszące soczewki często skarżą się na suchość oczu, co dotyczy zwłaszcza pacjentów z prezbiopią, których oczy wraz z wiekiem stają się coraz

Szczegóły produktu
Koryguje

Prezbiopię (wadę wzroku, występującą po 40 roku życia, która polega na postępującej utracie zdolności akomodacji, co uniemożliwia wyraźne widzenie znajdujących się blisko przedmiotów i drobnego druku, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.)

Jeśli masz prezbiopię, te soczewki kontaktowe mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Zapytaj specjalistę.

Tryb wymiany

do jednorazowego użytku

Codziennie będziesz mógł się cieszyć świeżą, nową parą soczewek.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV.

Zwilżalność

soczewki te zostały wykonane w technologii PC Technology™, która pomaga utrzymać ich nawilżenie.

PC Technology™ to technologia zastosowana w naszych soczewkach kontaktowych Proclear, która opiera się na wykorzystaniu cząsteczek występujących naturalnie w błonach komórkowych człowieka. Cząsteczki te przyciągają wodę i otaczają się nią, zapewniając nawilżenie i komfort tej jednorazowej soczewki, nawet do 12 godzin noszenia.

Ilość soczewek w opakowaniu

30

Opakowanie zawiera 30 soczewek.