Doskonałe miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla osób ze starczowzrocznością (prezbiopią). Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

W SKRÓCIE
  • Ostrość widzenia w bliży, w dali i odległościach pośrednich
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Dzięki technologii Aquaform® soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Wysoki dopływ tlenu do oczu
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

Po ukończeniu 40-45 roku życia nasze oczy tracą zdolność wyraźnego widzenia przedmiotów znajdujących się blisko - zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia. Ta wada, nazywana prezbiopią (starczowzrocznością) dotyka nas wszystkich. Dzięki technologii Balanced Progressive™ wieloogniskowe soczewki Biofinity® multifocal umożliwiają widzenie przedmiotów znajdujących się blisko, daleko, jak i w odległościach pośrednich, gwarantując ostrość widzenia i komfort.

Jeśli masz ponad 40 lat, nie musisz sięgać po okulary do czytania albo godzić się na ograniczenia związane z tradycyjnymi dwuogniskowymi soczewkami kontaktowymi. Wypróbuj wieloogniskowe soczewki kontaktowe Biofinity multifocal.

Dzięki unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Biofinity multifocal zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. W związku z tym, że rogówka nie posiada naczyń krwionośnych, większość tlenu dostaje się do oka z powietrza. Dlatego materiał soczewek Biofinity multifocal został specjalnie zaprojektowany, aby miał właściwości pozwalające na przepływ dużych ilości tlenu. Dodatkowo soczewki Biofinity multifocal są naturalnie zwilżalne i nie wysychają w czasie noszenia. Zakładając codziennie Biofinity multifocal będziesz się cieszyć jednocześnie znakomitym widzeniem, komfortem noszenia i białymi, zdrowymi oczami. Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Biofinity multifocal.

Technologia Aquaform

Zapewne zauważyłeś już termin Aquaform® Technology na naszych produktach i zastanawiałeś się, co on dokładnie znaczy.

Technologia Balanced Progressive

Dzięki technologii Balanced Progressive wieloogniskowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision zapewniają zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom n

Szczegóły produktu
Koryguje

Prezbiopię (wadę wzroku, występującą po 40 roku życia, która polega na postępującej utracie zdolności akomodacji, co uniemożliwia wyraźne widzenie znajdujących się blisko przedmiotów i drobnego druku, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.)

Jeśli masz prezbiopię, te soczewki kontaktowe mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Zapytaj specjalistę

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki na nowe co miesiąc.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV. Ta opcja dostępna jest w naszych soczewkach z rodziny Avaira.

Zwilżalność

soczewki kontaktowe Biofinity są naturalnie zwilżalne bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów do pielęgnacji powierzchni soczewki lub środków nawilżających.

Mniej prawdopodobne jest, że będziesz musiał dodatkowo stosować krople nawilżające podczas noszenia tych soczewek

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.