Masz ponad 40 lat? Wypróbuj luksusowe soczewki wieloogniskowe.

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Ostrość widzenia w bliży, w dali i odległościach pośrednich
  • Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

Ostrość widzenia w bliży, w dali i odległościach pośrednich

Po ukończeniu 40-45 roku życia nasze oczy tracą zdolność wyraźnego widzenia przedmiotów znajdujących się blisko - zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia, np. podczas czytania jadłospisu w restauracji. Ta wada, nazywana prezbiopią (starczowzrocznością) dotyka nas wszystkich.
 Dzięki technologii Balanced Progressive™ wieloogniskowe soczewki Biofinity® multifocal firmy CooperVision umożliwiają Ci widzenie przedmiotów znajdujących się blisko, daleko, jak i w odległościach pośrednich, gwarantując ostrość wzroku i komfort, na jakie zasługujesz. Soczewki te możesz nosić bez ograniczeń do 30 dni pod rząd.

Zdrowsza opcja użytkowania soczewek

Dzięki naszej unikalnej technologii Aquaform®, wieloogniskowe soczewki Biofinity zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. Są naturalnie zwilżone, a ich wilgoć nie wypłukuje się. Będziesz się cieszyć znakomitym wzrokiem nosząc miękką, komfortową soczewkę, która jest zdrowsza dla Twoich oczu.
Jeśli masz ponad 40 lat, dlaczego miałbyś sięgać po okulary do czytania albo godzić się na ograniczenia związane z tradycyjnymi dwuogniskowymi soczewkami kontaktowymi? Wieloogniskowe soczewki kontaktowe Biofinity dają Ci wyraźną (i komfortową) przewagę. Zapytaj swojego specjalistę o soczewki kontaktowe Biofinity.

Technologia Aquaform

Zapewne zauważyłeś już termin Aquaform® Technology na naszych produktach i zastanawiałeś się, co on dokładnie znaczy.

Technologia Balanced Progressive

Dzięki technologii Balanced Progressive wieloogniskowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision zapewniają zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom n

Szczegóły produktu
Koryguje

Prezbiopię (wadę wzroku, występującą po 40 roku życia, która polega na postępującej utracie zdolności akomodacji, co uniemożliwia wyraźne widzenie znajdujących się blisko przedmiotów i drobnego druku, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.)

Jeśli masz prezbiopię, te soczewki kontaktowe mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Zapytaj specjalistę

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki na nowe co miesiąc.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV. Ta opcja dostępna jest w naszych soczewkach z rodziny Avaira.

Zwilżalność

soczewki kontaktowe Biofinity są naturalnie zwilżalne bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów do pielęgnacji powierzchni soczewki lub środków nawilżających.

Mniej prawdopodobne jest, że będziesz musiał dodatkowo stosować krople nawilżające podczas noszenia tych soczewek

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.