Medivue
 

Wszystkie nasze soczewki charakteryzują się:

 
wysoką teleprzepuszczalnością
wysokim stopniem nawilżenia
ogromną wygodą użytkowania
 
 
pomagają zmniejszyć objawy Cyfrowe Zmęczenie Wzroku
 
miesięczny tryb wymiany
Z myślą o Twoim zdrowiu i wygodzie, firma CooperVision dokonała rewolucyjnego odkrycia w postaci soczewek Medivue Eye- Gen - rewolucyjnej marki polecanej przez ekspertów wszystkim, którzy wiodą cyfrowy styl życia. To jedyne w swoim rodzaju soczewki, które pomagają zmniejszać objawy cyfrowego zmęczenia.
CooperVision Expert
 
 
stały dopływ tlenu do oka
 
naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Medivue Premier to zaprojektowane dla wyjątkowego komfortu miesięczne silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe. Pozwalają utrzymać komfort w ciągu długiego dnia, zachowując swoje właściwości przez cały okres użytkowania. Medivue Premier to bardzo dobrze uwodnione soczewki kontaktowe, dzięki czemu zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie.
CooperVision Expert
 
 
ochrona przed promieniowaniem UV
 
zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort
Medivue Evolve+ to miesięczne, silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe, które wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Medivue Evolve+ to rewelacyjne rozwiązanie do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności, rekomendowane przez ekspertów firmy CooperVision. Dzięki niemu będziesz mógł delektować się jakością i wysokim komfortem w korzystnej cenie.
CooperVision Expert
Płyny do pielęgnacji soczewek miesięcznych
 
 
Medivue Classic to jeden z najlepszych na rynku, wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji wszystkich typów soczewek. Jest on wysoce skuteczny, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Eksperci firmy CooperVision polecają go zwłaszcza osobom o suchych i wrażliwych oczach. Płyn Medivue Classic rewelacyjnie czyści i pielęgnuje Twoje soczewki kontaktowe. Sprawnie usuwa z ich powierzchni osady białkowe, lipidowe, wapń, pyłki oraz resztki makijażu.
CooperVision Expert

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.