CooperVision Expert
 
Miesięczny tryb wymiany
 
Wysoki dopływ tlenu do oczu
 
Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
 
Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Potrzebujesz soczewek kontaktowych, które poza korekcją wady wzroku spełnią najwyższe wymagania i zapewnią Ci komfort przez cały dzień? Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe Medivue Premier to najtrafniejszy wybór!

To ekspercka marka firmy CooperVision polecana przez specjalistów do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności. Te wysokiej jakości soczewki kontaktowe powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie jakość, wygodę, bezpieczeństwo i swobodę funkcjonowania.

Medivue Premier to zaprojektowane dla wyjątkowego komfortu miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe. Pozwalają utrzymać komfort w ciągu długiego dnia, zachowując swoje właściwości przez cały okres użytkowania.

Medivue Premier to bardzo dobrze uwodnione soczewki kontaktowe, dzięki czemu zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie. Ogranicza to konieczność używania kropli nawilżających i zapobiega wysychaniu śluzówki oka oraz jej podrażnieniom i infekcjom. Pozwala to również na utrzymanie soczewki w czystości chroniąc ją przed tworzeniem się na jej powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń.

Soczewki Medivue Premier cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia swobodny dopływ tlenu do rogówki. Dzięki temu Twoje oczy będą białe nawet pod koniec pracowitego dnia.

Soczewki Medivue Premier nie zahamują tempa Twojego dnia i dotrzymają Ci kroku od bladego świtu, aż do późnego wieczora. Ty zaś będziesz mógł cieszyć się znakomitym widzeniem, jasnymi, zdrowymi oczami i komfortem, który Ci się należy.

Nie zadowalaj się zwykłymi soczewkami kontaktowymi. Oczekuj komfortu soczewek Medivue Premier!

Soczewki kontaktowe Medivue Premier występują w wersji sferyczej, torycznej (soczewki do korekcji astygmatyzmu) oraz multifokalnej (soczewki przeznaczone do korekcji presbiopi).

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.