CooperVision Expert
 
Zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort i łatwość dopasowania
 
Unikalna optyka asferyczna mogąca pozytywnie wpływać na ostrość widzenia
 
Wysoka tlenoprzepuszczalność
 
Wysokie uwodnienie i naturalne nawilżenie
 
Miękkość i elastyczność zwiększająca komfort
 
Miesięczny cykl wymiany
 
Zdrowy materiał silikonowo- hydrożelowy
 
Ochrona przed promieniowaniem UV*
Szukasz soczewek kontaktowych, które poza korekcją wady wzroku, doskonale dopasują się do Twoich oczu zapewniając Ci wygodę i komfort funkcjonowania? Chcesz, by były bezpieczne dla zdrowia, łatwe w stosowaniu, funkcjonalne, a przy tym przyjazne dla Twojego budżetu?

Medivue Evolve+ to miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Medivue Evolve+ to rewelacyjne rozwiązanie do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności, rekomendowane przez ekspertów firmy CooperVision. Dzięki niemu będziesz mógł delektować się jakością i wysokim komfortem w korzystnej cenie.

Medivue Evolve+ to asferyczne soczewki, które oferują Ci precyzyjny obraz. Są wyjątkowo miękkie i elastyczne, co sprawia, że z łatwością dopasowują się do gałki ocznej. Dzięki temu nie są wyczuwalne podczas noszenia, co pozytywnie wpływa na komfort funkcjonowania.

Medivue Evolve+ wyprodukowane z wyjątkowego i bezpiecznego dla zdrowia materiału silikonowo-hydrożelowego są doskonale uwodnione. Zapewnia to naturalne nawilżenie i zapobiega suchości oczu oraz ich podrażnieniom. Pomaga to także uchronić soczewki przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń.

Soczewki Medivue Evolve+ cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na swobodny dopływ tlenu do rogówki. Dzięki temu Twoje oczy będą białe i wyraziste nawet pod koniec wyczerpującego dnia.

Medivue Evolve+ posiadają filtr UV* najwyższej klasy. Pomaga on ustrzec Twój wzrok przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Soczewki Medivue Evolve+ oferują komfort i swobodę, których szukasz.

Soczewki kontaktowe Medivue Evolve+ występują w wersji sferyczej oraz torycznej (soczewki do korekcji astygmatyzmu).

 

* UWAGA: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, jako że nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu. Pacjenci powinni kontynuować zgodnie z zaleceniem noszenie okularów z filtrem UV.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.