CooperVision Expert
 
Przełomowe odkrycie w dziedzinie soczewek kontaktowych
 
Niwelują cyfrowe zmęczenie wzroku i pozwalają cieszyć się komfortem podczas używania urządzeń wyposażonych w ekrany i monitory
 
Innowacyjne rozwiązania zapewniają uczucie komfortu i wygodę użytkowania soczewek przez cały dzień, niezależnie od liczby godzin spędzonych przed ekranem
 
Miesięczny system wymiany soczewek jest wygodny i ekonomiczny
Urządzenia cyfrowe są obecne w każdej niemal sferze naszego życia. Przed ekranami komputerów, tabletów i smartfonów spędzamy codziennie mnóstwo czasu. Właściwie już nie wyobrażamy sobie bez nich życia.

Długotrwałe korzystanie przez nas z urządzeń wyposażonych w ekran niesie ze sobą konsekwencje dla naszych oczu w postaci zjawiska zwanego cyfrowym zmęczeniem wzroku.

W czasie wielogodzinnej pracy, nauki czy nawet rozrywki przed monitorem, oglądamy małe obiekty znajdujące się bardzo blisko twarzy i skupiamy na nich wzrok. Mrugamy znacznie rzadziej, zaś mięśnie naszych oczu podejmują ogromny wysiłek, pozostając w ciągłym napięciu. W takiej sytuacji nawet przenoszenie wzroku z małych odległości na dalsze i odwrotnie bardzo nadwyręża nasze oczy. W rezultacie zaczynamy odczuwać olbrzymi dyskomfort w postaci: suchości oczu, swędzenia, pieczenia, zaburzeń ostrości widzenia, napięciowych bóli głowy czy karku. Nie tylko uniemożliwiają nam one pracę czy naukę, lecz przede wszystkim znacznie obniżają naszą kondycję, jakość funkcjonowania i komfort.

Z myślą o Twoim zdrowiu i wygodzie, firma CooperVision dokonała rewolucyjnego odkrycia w postaci soczewek Medivue Eye-Gen - rewolucyjnej marki polecanej przez ekspertów wszystkim, którzy wiodą cyfrowy styl życia. To jedyne w swoim rodzaju soczewki, które pomagają zmniejszać objawy cyfrowego zmęczenia.

Medivue Eye-Gen to miesięczne silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe, stworzone z myślą o wyjątkowym komforcie użytkowników urządzeń cyfrowych.

Pozwalają utrzymać komfort zachowując swoje właściwości przez cały okres użytkowania, niezależnie od tego, ile godzin spędzasz przed ekranem.

Medivue Eye-Gen to doskonale uwodnione soczewki kontaktowe. Zapewnia to Twoim oczom naturalne nawilżenie zapobiegając ich suchości i podrażnieniom. Pozwala to również na utrzymanie soczewki w czystości chroniąc ją przed tworzeniem się na jej powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń.

Soczewki Medivue Eye-Gen cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia swobodny dopływ tlenu do rogówki. Dzięki temu Twoje oczy będą białe i wyraziste nawet pod koniec pracowitego dnia.

Medivue Eye-Gen odprężą mięśnie Twoich oczu i pomogą im wrócić do dobrej formy. Bez wysiłku oderwiesz wzrok od monitora, by spojrzeć w dal i widzieć wyraźnie.

Soczewki Medivue Eye-Gen to bezpieczeństwo i komfort, które uwolnią Twój wzrok od ograniczeń.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.