Dla krótkowidzów lub dalekowidzów. W astygmatyzmie lub prezbiopii. Wykorzystaj zalety zdrowotne jednodniowych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych.

W SKRÓCIE
  • Dogodny, dzienny cykl wymiany.
  • Zalety zdrowotne soczewek silikonowo-hydrożelowych.
  • Korekcja wzroku w krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmie i prezbiopii (starczowzroczności).
  • Służą utrzymaniu doskonałego komfortu przez cały dzień.
  • Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB(1) .
Rodzina soczewek kontaktowych

Bardziej białe, wyraziste(2) i zdrowsze oczy dla użytkowników soczewek.

Soczewki CooperVision clariti® 1 day należą do pierwszej i jedynej na świecie rodziny jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Soczewki silikonowo-hydrożelowe stanowią zdrowszą(2) alternatywę dla jednodniowych soczewek hydrożelowych, ponieważ pozwalają na większy przepływ tlenu do rogówki niż soczewki z hydrożelu.
 
Dzięki hydrożelowi silikonowemu powstaje soczewka charakteryzująca się wysoką „oddychalnością”, co sprzyja zachowaniu bardziej białych, wyrazistych(2) i zdrowszych oczu. Bez względu na to czy jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem, czy masz astygmatyzm lub prezbiopię - soczewka clariti 1 day stanowi dla Ciebie rozwiązanie.

Znakomity całodzienny komfort, na którym możesz polegać. 

Wszystkie soczewki clariti 1 day charakteryzują się wysoką zawartością wody(3)- kluczowym czynnikiem dla zachowania komfortu. Jest to możliwe dzięki technologii WetLoc™. Dzięki procesowi WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.
 
Porozmawiaj ze specjalistą na temat korzyści zdrowotnych i codziennej wygody soczewek clariti 1 day - pierwszej i jedynej na świecie rodziny jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

(1)Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.
(2)Dane CooperVision®: soczewki clariti 1 day pozwalają zachować bardziej białe oczy niż soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(3)Podstawowa zawartość wody według producenta.