CooperVision Expert
 
Przełomowe odkrycie w dziedzinie soczewek kontaktowych
 
Niwelują cyfrowe zmęczenie wzroku i pozwalają cieszyć się komfortem podczas używania urządzeń wyposażonych w ekrany i monitory
 
Innowacyjne rozwiązania zapewniają uczucie komfortu i wygodę użytkowania soczewek przez cały dzień, niezależnie od liczby godzin spędzonych przed ekranem
 
Miesięczny system wymiany soczewek jest wygodny i ekonomiczny
Każdego dnia spędzamy mnóstwo czasu przed ekranami tabletów, komputerów i smartfonów. To stały element naszego życia. Jednak wielogodzinne wpatrywanie się w monitory skutkuje dla naszego wzroku konsekwencjami w formie zjawiska zwanego cyfrowym zmęczeniem wzroku.

Spędzając czas przed ekranem, wpatrujemy się w nieduże obiekty położone blisko naszej twarzy i koncentrujemy na nich wzrok. W rezultacie ograniczamy częstotliwość mrugania i zmuszamy mięśnie naszych oczu do podjęcia ogromnego wysiłku i pozostania w stałym napięciu. W takim stanie nawet przenoszenie wzroku z małych odległości na dalsze i odwrotnie jest nie lada wyzwaniem. W konsekwencji zaczynamy uskarżać się na suchość oczu, swędzenie, pieczenie, zaburzenia ostrości widzenia, napięciowe bóle głowy czy karku. Nie dość, że dolegliwości te uniemożliwiają nam pracę czy naukę, to znacznie pogarszają naszą kondycję, jakość funkcjonowania i obniżają komfort.

W trosce o Twoje zdrowie i wygodę firma CooperVision dokonała rewolucyjnego odkrycia w postaci soczewek Options Agility - przełomowej marki rekomendowanej przez ekspertów wszystkim, którzy wiodą cyfrowy styl życia.

To doskonałe soczewki, które pomogą Ci zmniejszyć objawy cyfrowgo zmęczenia wzroku.

Options Agility to miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o wyjątkowym komforcie użytkowników urządzeń cyfrowych. W ciągu całego okresu użytkowania zachowują swoje parametry optyczne oraz właściwości, pozwalając tym samym utrzymać komfort podczas pracowitego dnia, niezależnie od tego, ile godzin spędzisz przed monitorem.

Options Agility to bardzo dobrze uwodnione soczewki. Dzięki temu, że zatrzymują w sobie wodę, zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie zapobiegając ich suchości i podrażnieniom. Pozwala to także na zachowanie czystości soczewek chroniąc je przed zabrudzeniami i powstawaniem na ich powierzchni osadów białkowych.

Options Agility odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia stały dopływ tlenu do rogówki. W efekcie Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec długiego i pracowitego dnia.

Options Agility rozluźnią mięśnie Twoich oczu i umożliwią im powrót do dobrej formy. Bez kłopotu oderwiesz wzrok od monitora, by spojrzeć w dal i widzieć wyraźnie.

Soczewki Options Agility to bezpieczeństwo i komfort, które uwolnią Twój wzrok od ograniczeń.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.