CooperVision Expert
 
Zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort i łatwość dopasowania
 
Unikalna optyka asferyczna mogąca pozytywnie wpływać na ostrość widzenia
 
Wysoka tlenoprzepuszczalność
 
Wysokie uwodnienie i naturalne nawilżenie
 
Miękkość i elastyczność zwiększająca komfort
 
Miesięczny cykl wymiany
 
Zdrowy materiał silikonowo-hydrożelowy
 
Ochrona przed promieniowaniem UV*
Poszukujesz soczewek kontaktowych, które doskonale dopasują się do Twoich oczu zapewniając Ci nie tylko korekcję wady wzroku, lecz także wygodę i komfort funkcjonowania? Oczekujesz, że będą bezpieczne dla zdrowia, łatwe w użyciu, funkcjonalne, i nie zrujnują Twojego portfela?

Options Evolve+ to miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które zaspokoją Twoje oczekiwania i potrzeby.

Options Evolve+ to doskonałe rozwiązanie rekomendowane przez ekspertów firmy CooperVision do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności. Dzięki tym soczewkom będziesz mógł cieszyć się wysokim komfortem i jakością w atrakcyjnej cenie.

Options Evolve+ to asferyczne soczewki, które oferują precyzyjny obraz. Ich wyjątkowa miękkość i elastyczność oraz zdolność do dopasowania się do gałki ocznej sprawiają, że są one niewyczuwalne w czasie noszenia i pozytywnie wpływają na komfort funkcjonowania.

Soczewki Options Evolve+ wytworzone z unikalnego i zdrowego materiału silikonowo-hydrożelowego są wysoko uwodnione. Zapewnia to naturalne nawilżenie i zapobiega suchości oczu oraz ich podrażnieniom. Umożliwia to również ochronę soczewek przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń.

Options Evolve+ odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia stały dopływ tlenu do rogówki. W efekcie Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec długiego i pracowitego dnia.

Soczewki Options Evolve+ zostały zaopatrzone są w filtr UV* najwyższej klasy. Pomaga to chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

Soczewki Options Evolve+ oferują komfort i swobodę, których szukasz.

Soczewki kontaktowe Options Evolve+ występują w wersji sferyczej oraz torycznej (soczewki do korekcji astygmatyzmu).

 

* UWAGA: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, jako że nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu. Pacjenci powinni kontynuować zgodnie z zaleceniem noszenie okularów z filtrem UV.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.