Options
 

Wszystkie nasze soczewki charakteryzują się:

 
wysoką teleprzepuszczalnością
wysokim stopniem nawilżenia
ogromną wygodą użytkowania
 
 
pomagają zmniejszyć objawy Cyfrowe Zmęczenie Wzroku
 
miesięczny tryb wymiany
W trosce o Twoje zdrowie i wygodę firma CooperVision dokonała rewolucyjnego odkrycia w postaci soczewek Options Agility- przełomowej marki rekomendowanej przez ekspertów wszystkim, którzy wiodą cyfrowy styl życia. To doskonałe soczewki, które pomogą Ci zmniejszyć objawy cyfrowgo zmęczenia wzroku.
CooperVision Expert
 
 
stały dopływ tlenu do oka
 
naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Ten wysokiej jakości produkt został stworzony z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, którzy- podobnie jak Ty- dużą wagę przywiązują do jakości, wygody, bezpieczeństwa i swobody funkcjonowania. Options Premier to miesięczne silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o wyjątkowym komforcie.
CooperVision Expert
 
 
ochrona przed promieniowaniem UV
 
zaawansowana konstrukcja zapewniająca komfort
Options Evolve+ to miesięczne, silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe, które zaspokoją Twoje oczekiwania i potrzeby. Options Evolve+ to doskonałe rozwiązanie rekomendowane przez ekspertów firmy CooperVision do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności. Dzięki tym soczewkom będziesz mógł cieszyć się wysokim komfortem i jakością w atrakcyjnej cenie.
CooperVision Expert
Płyny do pielęgnacji soczewek miesięcznych
 
 
Dokładne i staranne czyszczenie soczewek kontaktowych po każdym ich użyciu jest warunkiem zachowania przez nie właściwości i parametrów optycznych przez cały okres użytkowania. Jest to także kryterium zdrowia i higieny Twoich oczu oraz Twojego komfortu. Options Classic to czołowy wielofunkcyjny płyn przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek, którego wysoką skuteczność potwierdziły badania kliniczne.
CooperVision Expert

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.