CooperVision Expert
Jeżeli stosujesz soczewki kontaktowe, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że ich właściwa pielęgnacja to absolutna podstawa zdrowia i higieny Twoich oczu.

Dokładne i staranne czyszczenie soczewek kontaktowych po każdym ich użyciu jest warunkiem zachowania przez nie właściwości i parametrów optycznych przez cały okres użytkowania. Jest to także kryterium zdrowia i higieny Twoich oczu oraz Twojego komfortu.

Options Classic to czołowy wielofunkcyjny płyn przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek, którego wysoką skuteczność potwierdziły badania kliniczne.

Eksperci firmy CooperVision polecają go zwłaszcza pacjentom mającym suche i wrażliwe oczy.

Płyn Options Classic bardzo dobrze czyści Twoje soczewki kontaktowe. Sprawnie i dokładnie usuwa z ich powierzchni osady białkowe, lipidowe, wapń, pyłki, a także pozostałości makijażu.

Dzięki swojemu składowi wielofunkcyjny płyn Options Classic doskonale dezynfekuje Twoje soczewki, pozbywając się z ich powierzchni bakterii oraz grzybów i zapobiegając ich dalszemu namnażaniu się drobnoustrojów. Jego właściwości dezynfekcyjne przewyższają wymogi norm ISO.

Płyn Options Classic ma wysoką skuteczność i jest wygodny w użytkowaniu. Dzięki zawartości substancji nawilżającej zapewni Ci również większy komfort noszenia soczewek, zapobiegając ich wysychaniu w ciągu dnia.

Płynu Options Classic z powodzeniem można używać do pielęgnacji każdego rodzaju miękkich soczewek kontaktowych, w tym także soczewek silikonowo- hydrożelowych.

Options Classic łączy w sobie wszystkie zalety niezawodnego płynu do pielęgnacji soczewek kontaktowych. To kumulacja wysokiej skuteczności i najwyższej delikatności.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl