CooperVision Expert
 
Jednodniowy tryb noszenia
 
Zdrowy materiał silikonowo-hydrożelowy
 
Naturalne nawilżenie
 
Wysoka tlenoprzepuszczalność
 
Miękkość i elastyczność
 
Korzystna cena
 
Wygoda nawet dla nowych użytkowników
Poszukujesz soczewek kontaktowych, które poza tym, że doskonale skorygują Twoją wadę wzroku, będą idealnie dopasowane do intensywnego trybu życia, jaki prowadzisz? Wypróbuj Options Easy 1 Day.

Rynek oferuje wiele różnych rodzajów soczewek kontaktowych. Szczególne miejsce pomiędzy nimi zajmują jednodniowe. Zapewniają one higienę i ograniczają ryzyko wystąpienia infekcji oczu, a ponadto są wygodne w użyciu i nie wymagają zabiegów pielęgnacyjnych.

Zakładając codziennie świeżą parę soczewek Options Easy 1 Day zapewnisz sobie wygodę i oszczędność czasu, a swoim oczom higienę i doskonałe parametry.

Options Easy 1 Day to rekomendowane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki i optometrii, silikonowo-hydrożelowe jednodniowe soczewki kontaktowe. Eksperci firmy CooperVision polecają je pacjentom, którzy - tak jak Ty - chcą żyć pełnią życia pomimo wady wzroku.

Soczewki Options Easy 1 Day wykonane są z unikalnego materiału silikonowo-hydrożelowego, odznaczającego się wysokim stopniem uwodnienia. Stały poziom wilgotności pomaga zabezpieczyć oczy przed uczuciem suchości i podrażnieniami, zaś soczewki chroni przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń. Zapewnia to Twoim oczom komfort i naturalne nawilżenie nawet wówczas, gdy nosisz soczewki przez wiele godzin.

Soczewki kontaktowe Options Easy 1 Day odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia stały dopływ tlenu do rogówki. W efekcie Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec długiego i pracowitego dnia.

Wyjątkowa miękkość i elastyczność soczewek Options Easy 1 Day sprawia, że ich aplikacja jest łatwa nawet dla początkujących użytkowników. Ponadto są one niewyczuwalne w trakcie noszenia, co może pozytywnie wpłynąć na jakość Twojego funkcjonowania.

Options Easy 1 Day łączą w sobie wszelkie zalety soczewek jednodniowych ze względami zdrowotnymi, wysokim komfortem i przystępną ceną.

Ty też możesz sobie na nie pozwolić!

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.