Zdrowie oczu

Aby zachować zdrowe oczy, należy regularnie odwiedzać specjalistę w zakresie ochrony wzroku. Poniżej dowiesz się więcej na temat pielęgnacji oczu, powszechnych wad wzroku i nie tylko.

Zdrowe oczy umożliwiają zdrowe życie

Utrzymywanie zdrowia oczu obejmuje planowanie okresowych badań oczu i wizyty u specjalisty, jeśli występują u Ciebie jakiekolwiek problemy związane z widzeniem. Podobnie jak w przypadku innych obszarów związanych ze zdrowiem ważne jest również regularne zasięganie informacji.

Chcemy Ci pomagać za pomocą zestawu artykułów informacyjnych, w tym odpowiedzi na szeroką gamę często zadawanych pytań. Przekonasz się również, w jaki sposób produkty takie jak jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe mogą zapewnić komfort i zdrowie oczu.

Zdrowie oczu

Materiały silikonowo-hydrożelowe - na czym polega różnica?

Czym są silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, czym różnią się od innych soczewek wykonanych z miękkich materiałów i jakie są ich zalety? Dowiedz się więcej tutaj.

Article

Powszechne problemy z soczewkami, mity i rozwiązania

Masz pytania dotyczące noszenia soczewek kontaktowych? Tutaj dowiesz się więcej.

Article

Niedrożne kanaliki łzowe

Do niedrożności kanalików łzowych może dojść w każdym wieku. Sprawdźmy, co ją powoduje i jak można ją leczyć.

Article

Suche oko - co to jest i jak mogę mu zapobiegać?

Czasami nie wytwarzamy wystarczającej ilości łez do nawilżenia oczu, a niekiedy nie mają one prawidłowego składu. Dowiedz się więcej.

Article

Alergie oczu

Omówimy tu przyczyny i sposoby radzenia sobie z pieczeniem, swędzeniem i łzawieniem oczu spowodowanym alergiami oczu.

Article

Od czego można dostać zapalenia spojówek?

Czym jest ta choroba, czy jest zaraźliwa i jak ją leczyć – przedstawiamy podstawowe informacje na temat tego schorzenia, które powoduje zaczerwienienie oka w wyniku zakażenia spojówki na powierzchni oka.

Article

Proste kroki dla poprawy wzroku

Oto kilka podstawowych sposobów, dzięki którym możesz samodzielnie poprawić wzrok i stan zdrowia oczu.

Article

Załzawione oczy - co starają się nam przekazać?

Łzy pomagają zapewnić komfort oczu, utrzymując ich nawilżenie. Ale co się stanie, jeśli będą bardziej nawilżone niż powinny – i co możesz z tym zrobić?

Article

Męty w oku

Gdy po raz pierwszy zauważysz plamki, czyli męty w oku, możesz się zaniepokoić, a nawet przestraszyć. Dowiedz się więcej.

Article

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.