Wzrok u dzieci

Patrzenie na świat oczami dziecka... czy Twoje dzieci mają wyraziste i zdrowe spojrzenie?

Od dzieci do nastolatków — pomocne informacje i porady dla rodziców dotyczące dbania o wzrok

Gdy jesteś rodzicem, z pewnością bardzo zależy Ci na dobrym stanie zdrowia wszystkich zmysłów Twoich dzieci. Zmysły mają ogromny wpływ na to, jak dzieci uczą się i doświadczają świata. We współpracy z pracownikami służby zdrowia ważne jest śledzenie rozwoju sensorycznego dzieci.

Podobnie jak w innych obszarach opieki pediatrycznej, opieka w zakresie oczu wiąże się z unikalnym zestawem pytań i obaw. Poniżej znajdziesz przydatne informacje na różne tematy, od planowania badań wzroku po podejmowanie decyzji o tym, czy Twoje dziecko jest gotowe do noszenia soczewek kontaktowych.

Wzrok u dzieci

Soczewki kontaktowe dla nastolatków

Nastolatki mogą chcieć zmienić okulary na soczewki kontaktowe z wielu powodów. Podczas podejmowania decyzji weź pod uwagę te kwestie.

Article

Soczewki kontaktowe dla dzieci - „odpowiedni” wiek, aby zacząć nosić soczewki

Zastanawiasz się nad soczewkami kontaktowymi dla swojego dziecka? Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed rezygnacją z okularów na rzecz soczewek.

Article

Wzrok dzieci

Przyjrzyjmy się wzrokowi u dzieci, jego rozwojowi i temu, co możesz zrobić jako rodzic, aby wspierać zdrowie oczu.

Article

Soczewki kontaktowe dla dzieci - kiedy jest na nie za wcześnie?

Jeśli dziecko nosi okulary, może w pewnym momencie zechcieć używać soczewek kontaktowych. Oto, co należy wziąć pod uwagę.

Article

Badania wzroku dla dzieci - wskazówki jak dbać o oczy dziecka

Na co należy zwrócić uwagę, gdy podejrzewasz, że Twoje dziecko potrzebuje korekcji wzroku, oraz wskazówki dotyczące pierwszej wizyty dziecka u okulisty.

Article

Telewizja i dzieci - o czym powinieneś wiedzieć?

Dzieci spędzają czas przed ekranem telewizora i innych urządzeń. Oto kilka kwestii, które należy wziąć pod uwagę w tym temacie.

Article

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.