Zalety soczewek Biofinity dla pacjentów z wysokimi wadami wzroku.

W SKRÓCIE
  • Większy zakres parametrów
  • Od -20,00 D do +15,00 D
  • Wykonane z tego samego materiału i przy zastosowaniu tej samej technologii co sferyczne soczewki Biofinity
  • Łatwość dopasowania znana z soczewek Biofinity

Odpowiednie dla pacjentów z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością

Soczewki Biofinity® XR firmy CooperVision zostały zaprojektowane z myślą o korekcji wysokich wad wzroku, po to aby jeszcze więcej Twoich pacjentów, zarówno krótko- jak i dalekowzrocznych mogło cieszyć się komfortem oraz krystaliczną ostrością widzenia w soczewkach z rodziny Biofinity.
Biorąc pod uwagę zarówno sprawdzony materiał, z którego wykonana jest soczewka Biofinity XR, oraz jej konstrukcję możesz być pewnym, że będzie ona odpowiednia dla pacjentów, którzy dotąd w ogóle nie mogli nosić soczewek kontaktowych bądź tych którzy nie są zadowoleni z obecnie używanych soczewek. Soczewki Biofinity XR to również idealne rozwiązanie dla osób obecnie noszących soczewki hydrożelowe wysokiej mocy.

Opatentowana technologia Aquaform®

Soczewki Biofinity XR, wykonane z tego samego tworzywa i przy wykorzystaniu tej samej konstrukcji co sferyczne soczewki Biofinity zapewniają komfort* pozwalający ograniczyć konieczność stosowania kropli do oczu.
Unikalna dla firmy CooperVision technologia Aquaform sprawia, że soczewka Biofinity XR jest naturalnie hydrofilna, zatrzymując wodę i minimalizując odwodnienie. Połączenie niskiego modułu Younga z wysoką przepuszczalnością tlenu zapewnia większy komfort i oddychalność.

Szczegóły produktu

Materiał/Zawartość wody

Comfilcon A/48%

Promień krzywizny

8,6 mm

Średnica

14,0 mm

Moce sferyczne

od -20,00 D do -12,50 D (co 0,50 D)

od +8,50 D do +15,00 D (co 0,50 D)

Konstrukcja

Asferyczna 

Tryb noszenia

Dzienny lub elastyczny

Dk/t (dla -3,00D)

128

Ilość sztuk w opakowaniu

3

Tryb wymiany

Miesięczny