Funkcjonalności

  • Większy zakres parametrów
  • Od -20,00 D do +15,00 D
  • Wykonane z tego samego materiału i przy zastosowaniu tej samej technologii co sferyczne soczewki Biofinity
  • Łatwość dopasowania znana z soczewek Biofinity

Odpowiednie dla pacjentów z krótko- i dalekowzrocznością

Soczewki Biofinity® XR firmy CooperVision zostały zaprojektowane z myślą o korekcji wysokich wad wzroku, po to aby jeszcze więcej Twoich pacjentów, zarówno krótko- jak i dalekowzrocznych mogło cieszyć się komfortem oraz krystaliczną ostrością widzenia w soczewkach z rodziny Biofinity.
Biorąc pod uwagę zarówno sprawdzony materiał, z którego wykonana jest soczewka Biofinity XR, oraz jej konstrukcję możesz być pewnym, że będzie ona odpowiednia dla pacjentów, którzy dotąd w ogóle nie mogli nosić soczewek kontaktowych bądź tych którzy nie są zadowoleni z obecnie używanych soczewek. Soczewki Biofinity XR to również idealne rozwiązanie dla osób obecnie noszących soczewki hydrożelowe wysokiej mocy.

Opatentowana technologia Aquaform®

Soczewki Biofinity XR, wykonane z tego samego materiału i przy wykorzystaniu tej samej technologii co sferyczne soczewki Biofinity zapewniają komfort pozwalający ograniczyć konieczność stosowania kropli do oczu.
Unikalna dla firmy CooperVision technologia Aquaform sprawia, że soczewka Biofinity XR jest naturalnie hydrofilna, zatrzymując wodę i minimalizując wysychanie. Połączenie niezwykłej miękkości z wysoką przepuszczalnością tlenu zapewnia większy komfort i zdrowie oczu.

Technologia wykorzystana w soczewkach