Funkcjonalności

  • Soczewki miesięczne
  • Naturalne nawilżenie
  • Niski moduł sztywności, wysoka wartość Dk
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy

Rodziny produktów

Opatentowana technologia Aquaform®

W silikonowo-hydrożelowych soczewkach Biofinity® firmy CooperVision wykorzystano unikalną technologię Aquaform co umożliwiło otrzymanie naturalnie zwilżalnej, bardzo miękkiej soczewki kontaktowej mogącej zapewnić pacjentowi komfort każdego dnia.
Technologia Aquaform wykorzystuje długie łańcuchy siikonowe, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie wysokiego stopnia przepuszczalności tlenu przy mniejszej zawartości silikonu. Naturalna zwilżalność materiału z jakiego wykonana jest soczewka sprawia, że woda jest zatrzymywana w soczewce, co poprawia komfort noszenia oraz minimalizuje gromadzenie się osadów.

Do 29 nocy ciągłego noszenia

Dzięki unikalnemu silikonowo-hydrożelowemu materiałowi soczewek Biofinity Twoi pacjenci mogą nosić je nie tylko przez cały dzień, ale nawet przez okres do 29 nocy i 30 dni pod rząd bez zdejmowania. Odczują długotrwały komfort, jaki do tej pory wydawał im się niemożliwy podczas noszenia soczewek kontaktowych.
Ze względu na to, że soczewki Biofinity pozostają nawilżone i komfortowe, mniej prawdopodobnym jest, że będą potrzebować dodatkowo kropli nawilżających.