Materiały edukacyjne dla specjalistów

Obszerna wiedza dotycząca rozwoju medycyny i postępu nauki w zakresie zdrowia oczu i korekcji wzroku może pomóc specjaliście wyróżnić się wśród konkurencji.

Najlepiej poinformowani klinicyści mogą podzielić się z pacjentami swoją niezrównaną wiedzą specjalistyczną, zapewniając im aktualne, wiarygodne informacje na temat schorzeń oczu i korekcji wzroku.

Zebrane tu artykuły stanowią przegląd najpopularniejszych obecnie zagadnień z dziedziny zdrowia oczu.

Wsparcie techniczne dla osiągnięcia największego sukcesu

W firmie CooperVision pracujemy nad tym, aby standard naszych technologicznie zaawansowanych soczewek kontaktowych odpowiadał standardowi oferowanego przez nas wsparcia technicznego, tak abyś był w stanie jak najsprawniej i jak najskuteczniej dopasować soczewki.

Smartfony, ekrany komputerów, czytniki e-book, zegarki typu smartwatch - według badania przeprowadzonego przez Nielsen Company w 2014 r. Amerykanie są obecnie posiadaczami średnio 4 urządzeń cyfrowych, z których korzystają 60 godzin na tydzień.

Aby zwiększyć szanse powodzenia w doborze miękkich, multifokalnych soczewek kontaktowych specjaliści prowadzący szkolenia w ramach programu STAPLE (ang. Soft Toric and Presbyopic Lens Education) dla studentów optometrii przygotowali kilka wskazówek.

Liczba przypadków krótkowzroczności u dzieci i młodzieży wzrasta w niepokojącym tempie na całym świecie, niosąc ze sobą ryzyko powikłań zdrowotnych i związanych z nimi kosztów.

Od chwili wprowadzenia na rynek, czyli od prawie 20 lat silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe  (SiHy) pozostają pierwszym wyborem specjalistów z dziedziny zdrowia oczu.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.