• Dopasowanie soczewki dla osób z prezbiopią stało się prostsze.
Specyfikacje produktów

Funkcjonalności

  • Naturalne nawilżenie
  • Niezwykła miękkość oraz wysoka transmisja tlenu
  • Dzienny i przedłużony tryb noszenia - aż do 29 nocy i 30 dni

Technologia Balanced Progressive™

Wieloogniskowe soczewki Biofinity® multifocal firmy CooperVision to wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią.
Soczewki te łączą w sobie kluczowe cechy materiału silikonowo-hydrożelowego zastosowanego w soczewkach z rodziny Biofinity z opracowaną przez firmę CooperVision technologią Balanced Progressive. Udoskonalona konstrukcja posiada kilka stref korygujących wzrok w obu soczewkach, co pozwala na ostre widzenie we wszystkich odległościach - bliskich, dalekich oraz pośrednich.
Uproszczony proces doboru soczewek w połączeniu z unikalną technologią oznacza, że każdy specjalista będzie mógł z łatwością dobrać soczewki swoim prezbiopijnym pacjentom, zapewniając im jednocześnie komfort oraz krystalicznie czyste widzenie.
Dowiedz się więcej na temat uproszczonej metody dopasowania soczewek multifokalnych >

Opatentowana technologia Aquaform®

Soczewki Biofinity multifocal wyróżniają się spośród innych soczewek kontaktowych tym, że zostały wykonane z wykorzystaniem unikalnej technologii Aquaform®. Technologia ta sprawia, że soczewki Biofinity multifocal są naturalnie nawilżone zatrzymując wodę, co minimalizuje ich wysychanie. Połączenie niezwykłej miękkości z wysoką przepuszczalnością tlenu zapewnia większy komfort i zdrowie oczu.
Wieloogniskowe soczewki Biofinity multifocal to doskonały wybór dla pacjentów z prezbiopią, poszukujących rozwiązań lepiej odpowiadających ich stylowi życia niż dwie pary okulary do "chodzenia" i do "czytania".

Technologia wykorzystana w soczewkach

Szczegóły produktu

Materiał/ zawartość H2O
comfilcon A / 48%
Tryb wymiany soczewek
Miesięczny
Przepuszczalność tlenu
142 Dk/t (at -3.00D)
Tryb noszenia
Yes
Wielkość opakowania handlowego
3
Design
socz. D , socz. N
Promień krzywizny
8,6
Średnica
14,0
Moc sferyczna
od -10,00 D do -6,50 D (co 0,50 D)
od -6,00 D do +6,00 D (co 0,25 D)
Moc dodatku
+1,00, +1,50, +2,00, +2,50
Tryb noszenia
Dzienny lub ciągły