Biofinity toric

Specyfikacje produktów

Funkcjonalności

  • Naturalne nawilżenie
  • Zoptymalizowana konstrukcja balastu
  • Niski moduł sztywności i wysokie Dk
  • Noszenie dzienne lub przedłużone do 7 dni

Optymalna Geometria Soczewki Torycznej

Wzięliśmy wszystko, czego nauczyliśmy się jako światowy lider soczewek torycznych, i umieściliśmy to w jednej niesamowitej, silikonowo-hydrożelowej soczewce dla pacjentów z astygmatyzmem: CooperVision® Biofinity® toric. Bez względu na to, czy pacjent nosi je przez jeden czy przez 7 dni, soczewki Biofinity toric zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej stabilności, komforcie i ostrości widzenia. Charakteryzują sie Optimised Lens Geometry, jednakową grubością w przekroju poziomym zgodną z ISO, szeroką strefą balastu oraz większą toryczną strefą optyczną. Taka konstrukcja umożliwia szybkie ułożenie na oku w celu uzyskania lepszej wydajności i łatwego dopasowania.

Opatentowana technologia Aquaform®

Wyjątkowa technologia Aquaform firmy CooperVision sprawia, że soczewki Biofinity toric są naturalnie hydrofilowe oraz zatrzymują wodę w soczewce minimalizując jej wysychanie. Połączenie niskiego modułu sztywności i wysokiej przepuszczalności tlenu zapewnia dodatkowy komfort i tlenotransmisję. Soczewki Biofinity toric są doskonałym wyborem zarówno dla nowych, jak i doświadczonych pacjentów noszących soczewki.

Technologia Aquaform®

Tworzy optymalną równowagę wysokiej transmisji tlenu, zawartości wody i optymalnego modułu sztywności, aby zapewnić większą tlenoprzepuszczalność i nawilżenie w miękkiej, elastycznej soczewce. Pozwala tworzyć naturalnie hydrofilowe soczewki silikonowo-hydrożelowe o optymalnym module sztywności, które są wysoce tlenoprzepuszczalne, dzięki czemu Twoi pacjenci mogą cieszyć się zdrowym, wygodniejszym noszeniem soczewek.

Optimised Toric Lens Geometry™

Złożona konstrukcja tej soczewki torycznej zapewnia optymalną ostrość Widzenia, stabilność soczewki, dopasowanie i wygodę. Jednolita grubość w przekroju poziomym zgodna z ISO i szeroka strefa balastu umożliwiają szybkie ułożenie soczewki zapewniając lepszą wydajność i łatwe dopasowanie.

 

Szczegóły produktu

Materiał/ zawartość H2O
comfilcon A / 48%
Tryb wymiany
Miesięczny
Transmisja tlenu
116 Dk/t (at -3.00D)
Extended wear
Yes
Wielkość opakowania handlowego
3 szt.
Promień krzywizny
8,7
Średnica
14,5
Moc sferyczna
+8,00D do -10,00D (co 0,50D poza +/-6,00D)
Moc cylindra
-0,75; -1,25; -1,75; -2,25
od 10° do 180° (co 10°)
Tryb noszenia
Dzienny lub ciągły

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.