Proclear 1 day multifocal

  • Zaproponuj pacjentom z prezbiopią soczewkę o wyższym standardzie, którą mogą cieszyć się i nosić cały dzień.
Specyfikacje produktów

Funkcjonalności

  • Konstrukcja asferyczna z centralną strefą do bliży
  • Doskonała jakość widzenia w każdej odległości
  • 96% uwodnienie przez 12 godzin lub dłużej
  • Pomagają zapobiegać dyskomfortowi spowodowanemu suchością oczu

Łatwość dopasowania

Wybierz wieloogniskowe soczewki Proclear® 1 day multifocal firmy CooperVision i ciesz się sukcesem dopasowując je rosnącej liczby pacjentów z prezbiopią, którzy są zainteresowani soczewkami jednodniowymi. Idealnie nadają się zarówno do noszenia okresowego, w określonych sytuacjach, jak i na co dzień.
Jednodniowe wieloogniskowe soczewki kontaktowe Proclear 1 day multifocal zapewniają doskonałą jakość widzenia we wszystkich odległościach. Poza asferyczną konstrukcją z centralną strefą do bliży soczewki te zapewniają:

  • Pojedynczy profil mocy umożliwiający zachowanie widzenia w dali i mniejszy kompromis między widzeniem w różnych odległościach.
  • Dzięki optymalizacji widzenia w bliży i w odległościach pośrednich umożliwia zachowanie widzenia obuocznego; odpowiednia dla pacjentów z mocy dodatku do +2,50

Każdy specjalista doceni łatwość doboru soczewek Proclear 1 day multifocal ze względu na szeroki zakres dostępnych parametrów oraz łatwą adaptację jej użytkowników niezależnie od momentu, w którym zaczęli nosić soczewki kontaktowe.

Opatentowana technologia PC™

Unikalna technologia PC firmy CooperVision umożliwiła stworzenie idealnej soczewki dla pacjentów z prezbiopią, cierpiących na suchość oczu związaną z wiekiem.
Technologia PC pozwala uzyskać niepowtarzalny materiał, w którym cząsteczki fosforylocholiny (PC) przyciągają i wiążą wodę na powierzchni soczewki tworząc barierę, która utrzymuje soczewkę w czystości oraz zapewnia jej prawidłowe działanie.
Cząsteczki PC sprawiają również, że soczewka pozostaje uwodniona, zapewniając z kolei uczucie komfortu i nawilżenia przez cały dzień. 

 

Technologia wykorzystana w soczewkach

Szczegóły produktu

Materiał/ zawartość H2O
omafilcon A / 60%
Tryb wymiany
Jednodniowy
Transmisja tlenu
28 Dk/t (at -3.00D)
Wielkość opakowania handlowego
30
Promień krzywizny
8,7
Średnica
14,2
Moc sferyczna
od -10,00 D do -6,50 D (co 0,50 D)
od -6,00 D do +6,00 D (co 0,25 D)
Moc dodatku
Pojedynczy profil mocy do +2,50
Tryb noszenia
Dzienny

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.