Szkolenia e-learningowe

Nowoczesny sposób ustawicznego kształcenia specjalistów

Firma CooperVision serdecznie zaprasza do odwiedzenia platformy edukacyjnej Uniwersytet CooperVision gdzie znaleźć można wiele bardzo interesujących szkoleń dotyczących zarówno produktów, jak również wiedzy niezbędnej każdemu specjaliście w gabinecie takiej jak obsługa lampy szczelinowej, techniki oświetleniowe czy dopasowanie miękkich soczewek kontaktowych - sferycznych, torycznych i multifokalnych. Celem szkoleń jest poszerzanie i odświeżanie wiedzy posiadanej przez specjalistów tak aby wszyscy pacjenci mogli widzieć lepiej każdego dnia.

E-learning jest rodzajem kursu indywidualnego, w związku z czym lektor nadzoruje naukę każdego uczestnika z osobna, co w realiach szkolenia tradycyjnego jest znacznie utrudnione, o ile nie niemożliwe. Szkolenia urozmaicone są licznymi komentarzami lektora oraz multimediami w postaci grafik czy filmów. Możliwość przechodzenia szkoleń e-learningowych dowolną ilość razy z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolym czasie jest dodatkowym atutem. Kolejną zaletą posiadania konta na platformie Uniwersytet CooperVision jest możliwość brania udziału w szkolenia Webinarowych prowadzonych przez doświadczonych wykładowców praktyków.

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na platformie e-learningowej CooperVision możesz je założyć samodzielnie wchodząc na stronę www.uniwersytet.coopervision.pl.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.