Nowoczesny sposób ustawicznego kształcenia specjalistów

Firma CooperVision serdecznie zaprasza do odwiedzenia platformy edukacyjnej CooperVision E-University gdzie znaleźć można wiele bardzo interesujących szkoleń dotyczących zarówno produktów, jak również wiedzy niezbędnej każdemu specjaliście w gabinecie takiej jak obsługa lampy szczelinowej, techniki oświetleniowe czy dopasowanie miękkich soczewek kontaktowych - sferycznych, torycznych i multifokalnych. Celem szkoleń jest poszerzanie i odświeżanie wiedzy posiadanej przez specjalistów tak aby wszyscy pacjenci mogli widzieć lepiej każdego dnia.

E-learning jest rodzajem kursu indywidualnego, w związku z czym lektor nadzoruje naukę każdego uczestnika z osobna, co w realiach szkolenia tradycyjnego jest znacznie utrudnione, o ile nie niemożliwe. Szkolenia urozmaicone są licznymi komentarzami lektora oraz multimediami w postaci grafik czy filmów. Możliwość przechodzenia szkoleń e-learningowych dowolną ilość razy z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolym czasie jest dodatkowym atutem.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na platformie e-learningowej CooperVision (www.coopervision.learnup.eu) napisz maila z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości, w której pracujesz na adres zamowienia@coopervision.com