CooperVision Expert
 
Miesięczny tryb wymiany
 
Wysoki dopływ tlenu do oczu
 
Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
 
Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających
Jeżeli potrzebujesz soczewek kontaktowych, które poza tym, że skorygują Twoją wadę wzroku, spełnią najwyższe wymagania i zapewnią Ci całodzienny komfort, to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe Options Premier będą najtrafniejszym wyborem.

Options Premier to ekspercka marka soczewek kontaktowych firmy CooperVision, rekomendowana przez specjalistów w dziedzinie okulistyki i optometrii do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności. Ten wysokiej jakości produkt został stworzony z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, którzy - podobnie jak Ty - dużą wagę przywiązują do jakości, wygody, bezpieczeństwa i swobody funkcjonowania.

Options Premier to miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o wyjątkowym komforcie. W ciągu całego okresu użytkowania zachowują swoje parametry optyczne oraz właściwości, pozwalając tym samym utrzymać komfort podczas pracowitego dnia.

Soczewki kontaktowe Options Premier są wyjątkowo dobrze uwodnione. Dzięki temu zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie. Ogranicza to potrzebę używania kropli nawilżających i przeciwdziała wysychaniu śluzówki oka, jej podrażnieniom oraz infekcjom. Pozwala to także na zachowanie czystości soczewek chroniąc je przed zabrudzeniami i powstawaniem na ich powierzchni osadów białkowych.

Soczewki Options Premier odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia stały dopływ tlenu do rogówki. W efekcie Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec długiego i pracowitego dnia.

Options Premier nie zwolnią tempa Twojego dnia i będą Ci towarzyszyć od porannej kawy, aż do późnego wieczora. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się znakomitym widzeniem, jasnymi, zdrowymi oczami i komfortem, na który zasługujesz.

Nie zadowalaj się zwyczajnymi soczewkami kontaktowymi. Oczekuj komfortu soczewek Options Premier!

Soczewki kontaktowe Options Premier występują w wersji sferycznej, torycznej (do korekcji astygmatyzmu) i multifokalnej (do korekcji presbiopii).

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.