CooperVision Expert
 
Rewolucyjna technologia dla zdrowia i komfortu noszenia
 
Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności
 
Dogodny jednodniowy tryb noszenia
 
Jednocześnie wysoki dopływ tlenu do oka oraz wysokie uwodnienie oraz miękkość soczewki
 
Filtry UVA i UVB* chroniące przed promieniowaniem
 
Komfort bez kompromisów dzięki dużej zawartości wody w soczewce
 
„Oddychalność” nowoczesnego materiału silikonowo- hydrożelowego, aby Twoje oczy otrzymywały wystarczającą ilość tlenu i pozostały białe
 
Łatwe zakładanie i zdejmowanie
 
To soczewki, które łatwo założysz i o których możesz zapomnieć do końca dnia
Nosiłeś już niejedne soczewki kontaktowe, jednak żadne z nich nie spełniły Twoich wymagań i wciąż poszukujesz rozwiązania najlepszego dla siebie?

Twoje oczy codziennie poddawane są próbie. Muszą sprostać wyzwaniom takim, jak praca przy komputerze, klimatyzacja i centralne ogrzewanie oraz zmienne warunki atmosferyczne. Soczewki kontaktowe, które nosisz powinny nadążać za tymi okolicznościami i dostosowywać się do nich, zapewniając Ci swobodę funkcjonowania w każdej sytuacji.

Options Supreme 1 Day to najbardziej innowacyjne jednodniowe, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe w ofercie firmy CooperVision. Zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu i wyjątkowym komforcie. Eksperci polecają je zwłaszcza pacjentom, którzy podobnie jak Ty, prowadzą intensywny tryb życia i potrzebują korekcji krótkowzroczności lub nadwzroczności.

Zakładając codziennie nową parę soczewek Options Supreme 1 Day, gwarantujesz swoim oczom zdrowie, higienę i optymalne warunki, a sobie oszczędność czasu i komfort, którego oczekujesz.

Soczewki Options Supreme 1 Day cechują się wysokim stopniem uwodnienia, zapewniając Twoim oczom naturalne nawilżenie i ochronę przed podrażnieniami. Wysoki poziom nawilżenia pomaga chronić soczewki przed zanieczyszczeniami i tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych.

Soczewki kontaktowe Options Supreme 1 Day odznaczają się bardzo dobrą tlenoprzepuszczalnością, która umożliwia stały dopływ tlenu do rogówki. W efekcie Twoje oczy pozostaną białe i wyraziste nawet pod koniec długiego i pracowitego dnia.

Soczewki Options Supreme 1 Day są niebywale miękkie i elastyczne, a ich wyjątkowa budowa, gładka powierzchnia oraz zaokrąglone krawędzie sprawiają, że równie szybko je założysz, jak zapomnisz, że je nosisz.

Options Supreme 1 Day zostały zaopatrzone w filtry UV*, które wraz z okularami słonecznymi pomagają chronić Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem. Pozwala to zachować długotrwałe zdrowie oczu.

Rewelacyjne Options Supreme 1 Day łączą w sobie cechy soczewek idealnych. Oferują Ci wysoki komfort bez kompromisów od rana aż do późnego wieczora.

Dzięki nim nie musisz już wybierać między doskonałą korekcją wady wzroku, zdrowiem, bezpieczeństwem i wygodą.

Soczewki kontaktowe Options Supreme 1 Day występują w wersji sferycznej, torycznej (soczewki przeznaczone do korekcji astygmatyzmu) oraz multifocalnej (soczewki przeznaczone do korekcji prezbiopii.

 

* UWAGA: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, jako że nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu. Pacjenci powinni kontynuować zgodnie z zaleceniem noszenie okularów z filtrem UV.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.