Clariti 1day

Firma CooperVision wprowadziła właśnie do sprzedaży pierwszą na świecie pełną rodzinę jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych składającą się z następujących produktów:

Co to oznacza z punktu widzenia użytkownika soczewek kontaktowych?

Oznacza to, że dostępne są soczewki stworzone z myślą o połączeniu korzyści zdrowotnych z komfortem oraz doskonałą ostrością widzenia.

Zalety noszenia silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych

Dbanie o zdrowie Twoich oczu, komfort noszenia soczewek kontaktowych oraz ostrość widzenia to główne priorytety, którymi CooperVision kieruje się wprowadzając na rynek nowy produkt. Kiedy wkładasz do oka soczewkę kontaktową, chcesz mieć pewność, że korygujesz wzrok przy pomocy możliwie najzdrowszego produktu, prawda ? My też. Materiał, z którego wykonane są soczewki Clariti 1day, silikon hydrożelowy, umożliwia większy przepływ tlenu do Twojej rogówki. Dzięki temu soczewki silikonowo-hydrożelowe są zdrowsze i zapewniają bardziej białe oczy.

Za każdym razem gdy zakładasz soczewki kontaktowe clariti 1day, clariti 1day toric lub clariti 1day multifocal lenses, Twoje oczy otrzymają nawet wyższy poziom dopływu tlenu niż rekomendowany. Jest to nie tylko zdrowsze dla Twoich oczy, ale także zapewnia wyższy komfort.

Ciesz się korzyściami związanymi z noszeniem jednodniowych soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe Clariti 1day są nie tylko zdrowe, ale i wygodne w noszeniu. Są to bowiem soczewki jednodniowe – po ich użyciu nie musisz ich czyścić, możesz je po prostu wyrzucić. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz co dzień trochę czasu, ale również zapobiegniesz odkładaniu się na powierzchni soczewek szkodliwych patogenów.

Chroń swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB

Oprócz tych wszystkich korzyści związanych ze zdrowiem oraz komfortem noszenia, soczewki kontaktowe z rodziny Clariti 1day pomagają także chronić oczy przed promieniowaniem UV. Promieniowanie UV może spowodować poważne schorzenia dotyczące oczu, takie jak „ślepota śnieżna” znana także jako „poparzenie oka” lub uszkodzenie siatkówki. Soczewki Clariti 1day pomagają zapobiegać tym schorzeniom*.

Treści publikowane na Blogu nie stanowią porady lekarskiej oraz nie mają na celu zastąpienia wizyty u specjalisty. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiedzi powinien udzielić specjalista.

*Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.
Więcej postów na blogu

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.