Niezależnie od tego, czy tańczysz pogo na festiwalu, czy gnasz 200 km/h na roller-coasterze, czasami będziesz zadowolony, że nosisz soczewki kontaktowe a nie okulary.

Nie zrozum nas źle, okulary świetnie nadają się na wiele okazji, ale czasami mogą się zepsuć, zgubić, zaparować lub nawet odlecieć! Soczewki kontaktowe zapewniają elastyczność, pewność siebie i swobodę, których potrzebujesz, aby naprawdę żyć pełnią życia.

Jest czas na okulary i czas na soczewki kontaktowe.
KUP TERAZ
Miliony nastolatków i młodych dorosłych sięgają po soczewki kontaktowe nie tylko w takie niezwykłe dni.
Osoby w wieku 16-24 lata, które noszą zarówno soczewki kontaktowe jak i okulary, twierdzą, że wolą zakładać soczewki kontaktowe w sytuacjach jak:
Young Wearers Young Wearers Young Wearers Young Wearers
Young Wearers
Po wypróbowaniu soczewek kontaktowych możesz dojść do wniosku - podobnie jak wielu innych młodych ludzi - że w wielu sytuacjach wolisz nosić soczewki kontaktowe niż okulary:

59% osób w wieku 16-24 lata, które noszą zarówno soczewki kontaktowe jak i okulary, woli nosić soczewki kontaktowe zamiast okularów.

Jeśli więc nosisz okulary, równie dobrze możesz nosić soczewki kontaktowe.

Ciesz się swobodą i pewnością życia na swoich warunkach z jednodniowymi soczewkami kontaktowymi clariti® 1 day.

Jeśli po raz pierwszy myślisz o soczewkach kontaktowych, polecamy clariti® 1 day - soczewki, które naszym zdaniem są idealne dla nastolatków i młodych dorosłych - oto dlaczego:

Nieograniczone widzenie
Soczewki kontaktowe są wygodną opcją dla zajęć sportowych i odpoczynku.
Wygoda
Współczesne soczewki kontaktowe są wykonane z miękkiego materiału, który oferuje długotrwały komfort w trakcie użytkowania.
Łatwość użytkowania
Twój optyk przeprowadzi Cię przez proces zakładania oraz zdejmowania soczewek kontaktowych oraz dopilnuje by wszystko było zrozumiałe.
Elastyczność
Soczewki kontaktowe to wiele opcji do wyboru niezależnie od stylu życia czy budżetu.
Dowiedz się więcej o soczewkach jednodniowych clariti® 1 day lub innych naszych soczewkach, odpowiednich dla większości wad wzroku, stylów życia i budżetów.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.