Marzec 21, 2012

Firma CooperVision wygrywa ogólnoświatową nagrodę REBRAND 100® za rok 2012
Najwyższej kategorii osiągnięcie będące wynikiem współpracy z Siegel+Gale

W marca 2012 roku—firma CooperVision, globalny lider produkcji soczewek kontaktowych, została doceniona podczas Ósmego rozdania nagród ogólnoświatowych organizacji REBRAND 100®, otrzymując nagrodę „Best of” za doskonałość w repozycjonowaniu marki. Globalna firma brandingu strategicznego, Siegel+Gale, współpracowała z firmą w zakresie nowej strategii markowej oraz tożsamości wizualnej. Wyróżnienie REBRAND 100® to pierwsze i największe światowe wyróżnienie w swojej kategorii.

Odświeżona marka firmy CooperVision jasno określa kwestie, które sprawiają, że firma jest unikalna i wartościowa. Platforma marki zawiera wyjątkową tożsamość wizualną bazującą na farbach akwarelowych, zapewniając niespodziewane odejście od standardowej koncepcji marki w tej branży. Nowy projekt, świeże i oryginalne podejście do koncepcji nawilżenia i koloru to hołd dla nowych perspektyw, którymi cieszą się użytkownicy soczewek kontaktowych firmy CooperVision.

– Nasza nowa marka odzwierciedla autentyczny związek firmy CooperVision z klientami i użytkownikami, jak również nasze kreatywne podejście do zaspokajania potrzeb poprawy wzroku – wspomniał prezes CooperVision, John Weber. – Jesteśmy dumni z wyróżnienia, jakim jest prestiżowa nagroda REBRAND100®. Co ważniejsze, jesteśmy zmotywowani wynikami repozycjonowania marki, które nasi pracownicy na całym świecie ochoczo przyjęli a nasi klienci uznali za odświeżająco inne podejście do rynku soczewek kontaktowych.

– Współpraca z CooperVision była dla nas przyjemnością. Dyrektorzy firmy doceniają prostotę i nie boją się wychodzić poza konwencje – powiedział Howard Belk, jeden z dyrektorów wykonawczych i główny dyrektor kreatywny w firmie Siegel+Gale. – Jesteśmy usatysfakcjonowani, że ich odwaga została doceniona przez jury REBRAND.

O CooperVision

CooperVision, oddział spółki The Cooper Companies, Inc. (NYSE: COO) to jeden ze światowych liderów produkcji miękkich soczewek kontaktowych. Oddana zadaniu ciągłego zaopatrywania w nowe perspektywy w zakresie doświadczeń lekarzy i pacjentów z soczewkami kontaktowymi, firma CooperVision specjalizuje się w soczewkach przeznaczonych dla astygmatyków, osób ze starczowzrocznością oraz suchością oczu. Firma rutynowo współpracuje z okulistami w zakresie badań i rozwoju stosownych produktów. Firma CooperVision produkuje szeroki zakres miesięcznych, dwutygodniowych oraz jednodniowych soczewek jednorazowych przy zastosowaniu zaawansowanych materiałów oraz optyki. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy odwiedzić www.coopervision.pl.

O Siegel+Gale

Siegel+Gale (www.siegelgale.com) to globalna firma brandingu strategicznego poświęcona tworzeniu światowej klasy marek poprzez elegancko proste i niespodziewanie świeże strategie, historie i doświadczenia. Dzięki ich filozofii operacyjnej Simple is Smart [Prostota jako rozwiązanie inteligentne], Siegel+Gale dostarcza skuteczne usługi w zakresie rozwoju, upraszczania, badania oraz strategii cyfrowej marek.

O REBRAND™ i Nagrodach ogólnoświatowych REBRAND 100®

REBRAND™ to światowy lider zasobów dla skutecznych transformacji marek. Nagrody ogólnoświatowe REBRAND 100 to pierwsze i najbardziej szanowane wyróżnienie dla repozycjonowanych marek. Relacjonowany w takich mediach, jak The Wall Street Journal, CNN Money, Bloomberg Businessweek, różnych magazynach i książkach, ten coroczny konkurs ma termin przystąpienia przypadający na koniec września. Pełna lista organizacji nagrodzonych w 2012 roku jest dostępna pod adresem www.rebrand.com

 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.