luty 24, 2014

PLEASANTON, Kalifornia, 20 lutego 2014 – CooperVision, Inc. (NYSE: COO) ogłosił dzisiaj swoje wsparcie dla International Association of Contact Lens Educators (IACLE) jako główny sponsor nagród IACLE – edukator roku. IACLE wyszukuje oraz nagradza największe dokonania związane z edukacją na temat soczewek kontaktowych na świecie. Nagroda przyznawana jest trzem najbardziej zasłużonym osobom, po jednej dla każdego regionu –Azja i Oceania; Europa, Bliski Wschód i Azja oraz Ameryki. Nagrody wręczone zostaną na konferencji BCLA w Birmingham, Wielka Brytania, która odbędzie się 6-9 czerwca 2014. Termin przyjmowania zgłoszeń mija w piątek 28 lutego 2014. “Jako jeden z czołowych producentów soczewek kontaktowych na świecie, CooperVision ma przyjemność wesprzeć wysiłek oraz osiągnięcia specjalistów szerzących wiedzę z zakresu soczewek kontaktowych na całym świecie” mówi Dr. Juan Carlos Aragon, Senior Vice President, Global Professional Affairs, CooperVision. “Jesteśmy zaszczyceni, iż możemy wziąć udział w tym przedsięwzięciu i jednocześnie przyczynić się do szerzenia wiedzy na temat soczewek kontaktowych na świecie.” “Jesteśmy wdzięczni CooperVision za wsparcie, które umożliwiło IACLE docenienie zaangażowania i poświęcenia w szerzeniu wiedzy na temat soczewek kontaktowych” mówi Dr. Shehzad Naroo, prezydent IACLE. “Dziękujemy CooperVision za pomoc w propagowaniu naszej misji, której celem jest podwyższenie standardów edukacji na temat soczewek oraz zapewnienie narzędzi dających wsparcie specjalistom na całym świecie.” Aby dowiedzieć się więcej na temat wyróżnienia edukator roku IACLE zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: IACLE Awards.

CooperVision

CooperVision, część spółki Cooper Companies Inc., jest jednym z czołowych producentów soczewek kontaktowych na świecie. W swojej ofercie posiada szeroką gamę soczewek miesięcznych, dwutygodniowych oraz jednodniowych wykonanych z najlepszych materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. CooperVision może pochwalić się dużym dorobkiem w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów związanych z korekcją takich wad wzroku jak astygmatyzm czy prezbiopia oferując najszerszą gamę soczewek sferycznych, torycznych i multifokalnych. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii i produktów oraz zapewnieniu wsparcia dla specjalistów CooperVision tworzy “nową perspektywę” na rynku soczewek kontaktowych dając korzyści zarówno specjalistom jak i użytkownikom soczewek kontaktowych. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę internetową: www.coopervision.com.

Cooper Companies

Cooper Companies, Inc. ("Cooper") jest globalną spółką notowaną na nowojorskiej giełdzie NYSE Euronext (NYSE:COO). Ideą firmy jest „A Quality of Life Company™” koncentrująca się na dostarczaniu wartości dla swoich akcjonariuszy. Cooper podzielona jest na dwie jednostki biznesowe CooperVision i CooperSurgical. CooperVision stanowi nową perspektywę w zakresie korekcji wzroku dzięki produkcji szerokiego zakresu produktów najwyższej jakości dla użytkowników soczewek kontaktowych oraz świadcząc wsparcie dla specjalistów. CooperSurgical zostało stworzone aby wspierać zdrowie kobiet. Koncentruje swe działania na zapewnieniu najlepszych dostępnych produktów oraz usług przychodniom dla kobiet. Główna siedziba Cooper znajduje się w Pleasanton, Kalifornia, na całym świecie firma zatrudnia ponad 8,000 pracowników, sprzedając swoje produkty w ponad 100 krajach. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia strony www.coopercos.com.

IACLE

International Association of Contact Lens Educators (IACLE) założone zostało w 1979 roku jako organizacja non-profit nie związana z żadną partią polityczną. IACLE posiada 839 członków w 71 krajach zrzeszając specjalistów ze wszystkich grup zawodowych związanych ze zdrowiem oczu oraz szerzących wiedzę na temat soczewek kontaktowych. Działalność IACLE poświęcona jest propagowaniu i podwyższaniu standardów edukacji na temat soczewek kontaktowych oraz ich bezpiecznego użytkowania na świecie. Jest także czołowym dostawcą informacji oraz badań dotyczących soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.