luty 28, 2012

Warszawa, Polska, Marzec, 2012 — Producent soczewek kontaktowych, firma CooperVision, ogłosiła niedawno swoim pracowników, że w celu uczczenia osiągnięcia przez nią rekordowego wyniku 1 miliarda dolarów amerykańskich w sprzedaży globalnej za ostatni rok budżetowy, scementuje ona swoje oddanie społeczeństwu poprzez przekazanie ponad 200.000 dolarów amerykańskich na wyznaczone przez nią lokalne organizacje charytatywne.

John Weber, Prezes CooperVision Inc., Juan Carlos Aragon, Prezes CooperVision na Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Australię oraz najważniejsi dyrektorzy CooperVision odwiedzili niedawno europejską siedzibę firmy zlokalizowaną w Wielkiej Brytanii, jak również inne oddziały w Europie w celu podziękowania wszystkim pracownikom za ich wkład w sukces firmy.

Wypowiadając się na temat osiągnięcia CooperVision, Heathcliffe Clash, Kierownik ds. Komunikacji w firmie powiedział: – Kamień milowy w postaci milionach dolarów dochodów to kolejny sygnał, że CooperVision jest silną i wypłacalną firmą. Jest to fantastyczne osiągnięcie, które jest wynikiem posiadania przez nas zróżnicowanego zakresu produktów soczewek kontaktowych oraz oddania każdego pracownika na rzecz naszych klientów i użytkowników.

W miarę jak nasza marka kwitnie i rośnie, ważne jest, aby docenić naszych klientów, bez których nie moglibyśmy świętować. Fakt, że jako biznes powinniśmy uczcić to osiągnięcie w sposób odpowiedzialny poprzez oddanie części lokalnym społecznościom oraz kontynuowanie wspierania lokalnych organizacji charytatywnych miał sens - dodał Clash.

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa o rozpoczęciu w Polsce współpracy firmy CooperVision z fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Jest to jedna z wielu organizacji charytatywnych na całym świecie, która skorzystała z programu dotacji firmy CooperVision.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.